Balibi

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Roberto Cavalli Exotica

Roberto Cavalli Exotica
2016. augusztus 23.

Szerintem ez egy tipikus Cavalli illat, értem ez alatt, hogy kissé különc, nem a közkedvelt trendi vonalat követi, nem köszön vissza minden második emberen, mint a vattacukros csodák, sokaknak éppen ezért nem is tetszik, pedig megvan a varázsa :)

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2016. március 12.

Szuper kis BB krém. Hétköznapokon használom, néha az egész arcomra, de általában csak a szemem körüli karikákra (ill. szemhéjpúder alá bázisnak) és egy keveset az orcákra, hogy legyen miben megtapadnia a pirosítónak.
Sokkal hígabb, folyékonyabb az állaga, mint a legtöbb BB-nek, ezzel összhangban pedig a fedése is elég halovány, de nekem ez a mindennapi viseletre, főleg nyáron a hőségben, tökéletesen megfelel. Szép, üde, egészséges bőrszínt és összképet eredményez. Szerencsére már nincsenek pattanásaim sem egyéb bőrhibáim, csak kicsit fakó és egyenetlen az arcszínem, erre pont ideális.
Összességében mivel az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel, így csak pozitív dolgok jutnak eszembe róla. A Guerlain-el vetekszik.

Guerlain Super Aqua-Serum BB+ Hydra Beauty Balm SPF25

Guerlain Super Aqua-Serum BB+ Hydra Beauty Balm SPF25
2016. március 12.

Remek BB krém, az eddig legjobb, amit valaha próbáltam. Ha jól emlékszem két árnyalatban kapható. Nagyon szépen illeszkedik a bőr színéhez, jól eloszlik a bőrön, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, inkább olyan érzésem van tőle, mintha vizes lenne az arcbőröm. Szerintem nem igényel külön hidratáló krémet, önmagában is végzi a dolgát, egyszóval kitűnően hidratál és kellemes, üde bőrszínt eredményez. Az illata pedig, nem hazudtolja meg a Guerlain családot :)