Ballazizz

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Setting Powder

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Setting Powder
2019. október 6.

A butter árnyalat boldog tulajdonosaként elmondhatom, hogy ez az eddigi legjobb púder, amit használtam. Hétköznapi, alapozó nélküli sminkem elengedhetetlen kelléke.. imádom, hogy minimális mennyiségben fixálja a szemem alatti korrektort, picit nagyobb mennyiségben (Baking technika) pedig highlightként funkcionál a belső szemzugban és teljesen kivilágosítja az adott területet.. számomra tökéletes, nem tudok belekötni 4 hónap használat után.. imádom.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2017. január 17.

Párizsban vettem, kb. 4500ft körül volt a nagyobb kiszerelés (ahány boltban voltam, annyi eltérő ára volt..). Sajnálom, hogy csak egyet vettem magamnak és egyet anyukámnak mert mindketten imádtuk.Az enyém most fogyott el kb. egy hete és június legelején vettem, szóval nagyon sokáig elég. Nyáron a melegben mondjuk csak akkor használtam, ha úgy éreztem hogy a napozás miatt esténként húzódott a bőröm picit, de amint bejött a hideg szeles idő esténként ezt használtam lefekvés előtt éjszakai hidratálóként. Reggelre mindig pihepuha, hidratált volt a bőröm és nem okozott pattanásokat sem. Annak ellenére, hogy általában nem szeretem a nagyon zsíros krémeket ezt nagyon megszerettem és biztos újra fogom venni mert (nekem) megéri az árát.5* :)

I Heart Makeup Salted Caramel Palette

I Heart Makeup Salted Caramel Palette
2016. május 17.

Hatalmas pozitiv csalódás nekem ez a paletta.. A színek krémesek, egy-kettő picit porzik, szinte mindegyik nagyon jól pigmentált. Ezért az árért jobbat nem kaphatnánk, de nekem van pl Mac palettám is és nem jobb annyival, mint amennyivel drágább. Nagyon szeretem, jár neki az 5*.