balogh.andrea

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Franck Boclet Tobacco

Franck Boclet Tobacco
2020. december 17.

Egy parfüm-túra alkalmával futottunk mi össze Franck-kal, mintegy mellékesen, amikor téli, fűszeres-szilvás-rumos illatot kerestem. Ő már a sokadik volt a sorban.
Ahogy az lenni szokott, kifújáskor fejbe kólintottak az első összetevők, és szinte rám szakadni éreztem egy szilvalekváros bödönt, amibe valaki beleejtett egy másik bödön téli fűszert, meg pipadohányt.... Aztán persze kibontakozott az (úgy értem: AZ) illat.
Csodás, meleg, rumos, szilvás, dohányos-füstös – olyan, amilyennek szerintem egy téli illatnak lennie kell. Nem megy el nagyon a fűszerek irányába, de folyamatosan adnak egy pikantériát a kompozíciónak. Persze ott van a mélyén a jó öreg vanília is, de egyáltalán nem teszi sziruposan édessé, hanem olyan jó belebújni.
Én személy szerint pasin nem is igazán tudom elképzelni, de nyilván ez bőrtől/személyiségtől is függ.
Nagyon örülök ennek a véletlen (?) találkozásnak.. :)

Pur Eden Eau de Parfum Eau D'Orient

Pur Eden Eau de Parfum Eau D'Orient
2020. december 7.

Egyszerűen megveszek ennek a parfümnek az illatáért - volt, hogy csak azért mentem be a DM-be, hogy ezt szaglászhassam.. Rajongok a különleges keleti illatokért, és ez is olyan kis szééép: határozottan ott van, de nem ver nyakon a rengeteg erős fűszer, van benne frissesség, könnyedség.. Viszont a helyzet az, hogy nem vitt még rá a lélek, hogy meg is vegyem, mert gyakorlatilag addig tart az illata, amíg elhagyom az üzletet.. :( A parkolóban a kedvesemnek már nem tudtam megmutatni, hogy milyen a bőrömön, mert addigra már nem volt ott.... Mármint az illat, nem a kedvesem.. :D
Közepest kap, mert egyébként tényleg különösen finom - nagyon szívesen veszek ötleteket hasonló hangulatú parfümökre! ;)

Essence High Beauty Fixing Powder

Essence High Beauty Fixing Powder
2020. július 30.

Júújjj, most nagyon izgatott vagyok, mert tegnap vettem, tehát ma próbáltam ki először, és most 13:08 van, és még mindig nem diszkógömb a fejem!!
Általában ugyan azt az előkészítési rutint követem minden reggel, így egyenlő eséllyel (vagyis alappal, haha..) indul minden púder a "csillogásgátlásban" - eddig talán ha 2-3 bírta idáig ever, és nem tízet, meg nem is húszat használtam már (és nem is mindegyik került csak ennyibe, sőőőt..)
Maga a cucc amúgy tényleg zöld a kompaktban, arcon persze ez nem látszik, teljesen átlátszó - nem poros a végeredmény egyáltalán, hanem kellemes, selymes tapintású a bőröm tőle. Nem ül bele ránco(cská)kba, nem emel ki száraz részeket.
Szóval most nagyon örülök, és ha 2-3 napon át fogja hozni ezt a teljesítményt, akkor megyek, és az összeset felvásárolom, amennyit csak találok belőle.