balogh.andrea

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Sara Beauty Spa Csokoládés Zsíros Tápláló Krém

Sara Beauty Spa Csokoládés Zsíros Tápláló Krém
2021. november 12.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, és őszintén szólva, picit féltem tőle, hogy talán nagyon zsíros lesz – de egyáltalán nem az. Viszont az ápolást és a táplálást ennek ellenére olyan szinten hozza, hogy bár a lábszáraim és a karjaim bőre a hideg idő közeledtével annyira kiszárad, hogy egész nap vakarózni van kedvem, de ez a krém a reggeli bekenéstől egészen estig nagyon kellemes komfortérzetet okoz. Pillanatok alatt beszívódik, valójában mire végzek alulról-felfelé haladva, már öltözhetek is, ami a reggeli rohanásban egy áldás.
Az illata, nos… Nekem sem csoki, engem is a gyerekkoromból emlékeztet valamilyen torokfertőtlenítő szopogatós tabletta ízére-illatára – azt azért nem mondanám, hogy kellemetlen, csak nem csoki. Se nem narancs. A hatásával ellentétben az illata az én bőrömön nem tartós egyáltalán, amit mondjuk személy szerint nem bánok.
Szeretek kísérletezni és kipróbálni újdonságokat, de ezzel a krémmel kapcsolatban azt hiszem, megelőlegezem a kijelentést, hogy újra fogom venni.

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter
2021. július 28.

Mivel sehol nem találom már, egy kedves barátnőm adta kölcsön pár napra az övét, hogy kipróbálhassam.. Hát, kár volt. Mert most aztán kell, tűzön-vízen át. Az én orcáimon olyan, de ooolyan fénye van, mint eddig semmi másnak. A szín is csodás, olyan jajj-ne-hozz-már-zavarba - pírt ad, nem túlzó, nem sok. A pórusokat sem dobja ki, ami az én bőrömnél nagyon fontos szempont. A tartóssága is kiváló, pedig én sokat telefonálok, és sok más cucc nagy része általában igen rövid úton a kijelzőn végzi, de ez nem, szépen tart a nap végéig.
Lányok, ha bárki bárhol lát még, akkor szépen kérem, hogy azonnal vegye meg nekem, nagyon-nagyon hálás lennék!! 🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻💖💖

LifeTILT Collagen

LifeTILT Collagen
2021. június 25.

Elég régóta szedem a márka különböző termékeit (vitaminok, tápkiegek stb.), de ez, hát ez mindent visz. 3 éve, mikor több, mint 20 kilót fogytam, attól való félelmemben, hogy ki fog nyúlni a bőröm a súlyvesztés miatt, a diéta mellett szedtem ezt is, és hát... Egyik ámulatból estem a másikba. Amellett, hogy a fogyás szinte egyáltalán nem hagyott nyomot a bőrömön, nagyon puha is lett és ráadásul a terhességi striáimat is gyönyörűen elhalványította. A hajam "állaga", a körmeim, a túlsúlytól szétment térdízületeim - minden-minden annyira.. egyszerűen jobb lett, hogy el sem hiszem. Nyilván én is elkezdtem keresni az olcsóbb alternatívákat, hogy hátha, de számtalan próbálkozás után azt kell mondanom, hogy egyetlen általam szedett egyéb kollagén sem ér fel ennek a hatásával. Amíg csak kapható lesz, az tuti, hogy én venni fogom.