balogh.andrea

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. szeptember 30.

Sokadszorra igazolódik be, hogy nem szabad mások véleményére messzemenően hallgatni, legalábbis parfüm-ügyben biztosan.. Tegnap egész mást mentem szaglászni a Mülibe, mikor megláttam ezt a szép kis üveget egy piedesztálon; persze beugrott, hogy mindenki hogy lehúzta, de gondoltam teszek egy próbát, ha már ott vagyok.. Úgy meglepődtem, hogy hirtelen el is bizonytalanodtam, hogy ez biztosan az az illat-e, amiről itt a azt a sok közepes vagy éppen lesújtó véleményt olvastam.. Hát az. Viszont, nem meglepő, hogy sokaknak nem tetszik, mert szerintem ez tipikusan az az illat, ami valakinek vagy bejön, vagy nem, középút nincs. Nekem a nehéz, fűszeres, akár keletiesen túlfűtött illatok mellett a gyengéim a gyógynövények, a jázmin és a fák - benne mindez megvan, méghozzá olyan szépen, hogy a sok illat közül, amit tegnap próbáltam, magasan ő tetszett a legjobban. Nagyon sokáig érezhető volt a bőrömön; nem csíkhúzósan, de masszívan ott volt estig. Ez egy olyan tisztaságillat, ami nem az a szappanos-keményített kartonruhás jelleg, hanem az elegáns (és itt nem feltétlenül csak az öltözködésre gondolok, sokkal inkább a kisugárzásra), önmagával és az életével egyensúlyban levő, derűs nő sajátja, aki megtalálta a helyét a világban. Igen, van benne valami nosztalgia, valami tán rég elfeledett (illat)-emlék, valami régies báj - nekem pont ez is tetszik benne, hogy nem tucat, nagyon nem a mai mainstream, és éppen ezért nem is fog szembejönni minden 3. kislányon az utcán. Bakker, lehet, hogy öregszek..?!??!

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. szeptember 17.

Még nyár elején a D-ben vettem valami viccesen alacsony áron - igazából ez szúrt szemet, mert a terméket nem ismertem. Gondoltam teszek egy próbát - imádom a testpermeteket és termálvíz-spray-ket.. Szerintem az, hogy augusztus végéig elfújtam az összeset, mindent elmond. Vittem magammal strandra, irodába, túrázni, utazni... Szenzációs az illata, nagyon jól frissít - ééés, este a krémre vagy a szérumra fújva, egyszerűen elképesztően felturbózta a hatását és szuperül hidratált. Az üveg szépséges, és hát plusz ugye mégiscsak Helia-D.. ;):)
Amint lesz alkalmam, újraveszem, és mindig lesz egy ilyenem, és kész.

Gucci Guilty Pour Femme EDP

Gucci Guilty Pour Femme EDP
2019. május 31.

Ooohh, bárcsak legalább egy kicsit tartósabb lenne rajtam ez a tavaszi-nyári kis csodacsokor..!!
Régen nem vettem semmit Gucciéktól, és őszintén szólva nem is igazán foglalkoztam semmijükkel mostanában, valahogy kikerültek a látókörömből, de egy Mülis túra alkalmával ez mégis a kezembe akadt, és azóta nem bírtam kiverni a fejemből..
Az üveg tényleg egyszerűségében szép; az illat pedig olyan, amilyennek szerintem a tavasznak lennie kell. Naná, hogy ibolya, naná, hogy orgona - amúgy is a gyengéim a lila virágok.. Rózsa pont annyi van benne, hogy nem nyomja el a "lényeget", mégis mélyít (de nem émelyít, ah-ah :)) kicsit az illaton - kellemes, mindennapos viselet. Friss a borstól és kicsit hűvös is talán, de nem távolságtartóan, nem. Elegánsan inkább, mint amikor egy nagy uszályos estélyi ruhákhoz szokott dáma szalmakalapot húz és mezítláb, könnyű kreppruhában sétál egyet a virágoskertjében egy tavaszi délelőttön.
...bárcsak tartósabb lenne rajtam... :( Az ötöst azért megkapja persze.