Bambie

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Olaplex

Olaplex
2015. december 23.

Ez a termek egy csoda.
Külföldön elek, sikerült beszereznem az 1+2 tagját a rendszernek, a 3-ast, amit otthoni használatra adnak, nem vettem meg.
Feketére festett hajbol akartam világosabbra menni, fodrász nelkul, mert az horror itt.
Először csinaltam egy "stand alone treatment"-et, ami egy hajapolo kezelés az 1+2 termek felhasználásával. Iszonyat puha es fényes lett a hajam!
Par napra ra L'Oréal effasol hajradirral es 6%-os oxival mentem ra, hogy kiszívjam a feketét. (Ezt a hajradirt elvileg lehet csak meleg vízzel is használni de bátor voltam az olaplex miatt)
Ja igen, a radir+oxi-hoz kevertem az olaplex 1-bol.
Gyönyörű(kackac:)) narancssargara le is szívta a hajam, erre számítottam is , de a lenyeg: nagyon minimálisan szárított csak. Masfel órát volt a hajamon, mivel az olaplex lassítja a radirt, de az 1-es hajszinbol kb 5-os lett, kozepvoros, lehet 6-os. Valahol a kettő kozott. Tehát egy alkalommal 5-6 árnyalatot világositottam, nagyon minimális szárazabb érzés maradt csak a hajamon (kb annyi, mint mindig par napig a sima, fekete hajfestesem utan!), de nem nyúlt, nem tort meg sehol. Ja, a radir utan toner-t is tettem 6%-os oxival ismét, szoval egy nap volt ennyi oxi plusz a radir.

Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült ezzel világosítanom, regen is volt mar szokitesem es radirom, de akkor eléggé megviselte a hajamat.
Most tökéletes állapotban maradt. Ajánlom mindenkinek!

Ui: a 3-as termek itt nálunk rendelhető 20-30 dollar kozott, 13,000 Ft-ot en egészen biztos nem adnék ki erte. A 3-as ugyanaz, mint a 2-es, csak alacsonyabb hatoanyaggal.
Aki drasztikus szinvaltozast akar, pl feketebol vilagosbarna-szoke, annak mindenképpen javasolni tudom hogy olyan fodrászhoz menjen, aki ezzel kezd neki a szokitesnek/szinleszivasnak, de az otthoni 3-as krém nem ér ennyit.

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2013. december 4.

Egy hete csináltattam meg a hajamat ezzel a termékkel, a fodrászom ajánlotta. Se nem göndör, se nem egyenes a hajam, ha simán hajszárítózom, akkor oroszlánosra szárad, kibontva csak vasalóval néz ki normálisan, ami nem opció két naponkénti hajmosás esetén, mindennapos edzéssel, ahol megizzad az alja, ahogy a hátamra ér, és ettől begöndörödik. Szóval állandó hajviselem a copf volt, amit rettenetesen utáltam.

Most egy hetes, 3 napig nem érhette víz, gőz, nem foghattam össze, egyelőre ez az összes negatívum, amit el tudok mondani, amúgy imádom, mert hajat mosok, és csak gyorsan megszárítom, ezzel kész is a hajformázásom, nagyon szép fényes a hajam, és egyenes, a tincsek nem jönnek egyben fel, ha egy hajszálat megfogok:) Nagyon sokat javított az állagán is, sokkal vastagabbnak érzem, és egészségesebbnek, eltűnt a szárazság, amit a sűrű hajvasalás okozott, és hiába izzad meg, vagy lesz vizes, magától is egyenesre szárad meg, copfozás után nem látszik a copf nyoma a hajamon, szóval edzés után is ki tudom engedni! Majd updatelek, hogy mennyi ideig hatásos, egyelőre 5 csillag, többet sajnos nem tudok adni :D

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera
2013. november 7.

Én nagyon szeretem, nagyon puhává és selymessé teszi a hajam, ami elég törékeny, pedig csak alkalmanként használom, kb 1-2 perces hatóidővel (majd igyekszem rendesen bepakolni, mert úgy még jobb) Az illata, hát, engem nem zavar, de tény, hogy volt már illatosabb balzsamom. Viszont hajmosás után szinte fésülködnöm sem kell.