Bambiii

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Hairmilk Sampon Vastag Szálú Hajra

Nivea Hairmilk Sampon Vastag Szálú Hajra
2017. november 4.

Már a sokadik flakonnal veszem, nekem nagyon bevált. Hosszú, vastag szálú hajam van, ez a sampon+a Cien 2 perces hajpakolása használatával puha, jó tapintású, szépen fénylő hajat varázsol. Heti egyszer mosok hajat, szerencsére nem zsírosodó a töve sem, ez a sampon sem tette azzá. Az illata a tipikus Nivea, nekem nagyon bejött. Végre egy sampon, amitől a hajam szárítás után sem szénakazal.

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2016. szeptember 6.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg ezt a terméket, de nekem egyenlőre úgy érzem nem vált be. Vastag szálú, erős, enyhén hullámos hajam van. Háromszor próbáltam eddig, először nem fújtam túl sokat, pont amiatt, mert itt olvastam, hogy többnyire zsírosította a hajat. Hát nekem észre sem vette a hajam, hogy bármit is raktam volna rá, sőt inkább jobban kócolódott. Második alkalommal bátrabban fújtam, valamivel jobb lett, viszont nem az a hűha... Harmadik alkalmazáskor fújtam szárítás előtt is, vasalás előtt is, nem spóroltam vele, de nekem így sem lett zsíros, talán egy kicsit tömöttebb. Ráadásul kicsit víz érte a hajam, ettől aztán úgy összegubancolódott, hogy alig bírtam kibontani, majd lett egy nagy oroszlánsörény hajam. Most jelenleg úgy érzem, hogy nem sokat ér, mármint az egyenesítés része, a hővédőt nem tudom, mert az nyilván több idő míg kiderül, hogy használ e valamit.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. július 5.

Nem szeretem a csípős, erősen mentolos fogkrémeket, így ezt vettem meg, gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bejön az íze, az, hogy jól habzik és kevés kell belőle. Fehérítést nem vettem észre, de ettől függetlenül nekem 5 csillagos.