Bamby

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ombia Cosmetics Age-Control Nappali Krém

Ombia Cosmetics Age-Control Nappali Krém
2017. június 7.

Imádom ezt a krémet!!! Az arcom mindig száraz az orrom oldala is de a homlok áll és az orrnyergemnél is mindig zsírosabb a bőröm. Próbáltam sok mindent, de a végén ugyanúgy száraz lett a nap végére az arcom vagy kifénylett, de ezzel a krémmel teljes a harmónia :)
Ezt a krémet fenntartásokkal vettem meg de szuperül bevált, imádom!!! Szeretem az állagát, az illatát és nekem a textúrája is nagyon bejön!
Az éjszakait nem vettem még meg mert éjszakára is kiválóan funkcionál nálam így nyáron, lehet majd télen kipróbálom az éjszakai változatát is :)
Ár-érték arányban kiváló!

Dolce Latte Natúr Krém Dezodor

Dolce Latte Natúr Krém Dezodor
2013. december 1.

Nos én el tudom képzelni!!! Sok dezodort próbáltam köztük volt illatosított és natúr is, de valahogy nap végére mindig úgy éreztem nem tartott ki egyik sem, pedig nem vagyok extrém izzadós fajta. Véleményem szerint a cink oxid az ami semlegesíti a szagokat viszont nem szívódik be a bőrbe. A további tápláló ápoló vajak és olajok pedig segítik megnyugtatni bőrt.Én nagyon szeretem, mert hidratál(én speciel borotvát használok és nyugtatja a bőrömet nem tömíti el a pórusaimat és a gyulladt szőrtüszőket is megszüntette)illatmentes tehát nem fogja elnyomni a parfüm illatát illetve nem fog keveredni vele.Mindenképpen csak AJÁNLANI tudom akár dezodorként akár lábápolóként! Szuper termék olcsó és hatékony.