Banana

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2018. december 17.

Amikor megvettem, akkor nem olvastam el elég figyelmesen a dobozát és csak a vásárlás után vettem észre, hogy ez csak egy kiegészítő arcápoló, nem váltja ki az arckrémet (mert hogy ugyanis én ezt arckrémnek vettem :D), arctisztítás és krémezés között kellene használni.
Az tudni kell, hogy nekem nagyon zsíros arcbőröm van, a nehezebb krémek eleve ki vannak lőve. Én tettem ezzel egy olyan próbát, hogy használat után nem kentem arckrémmel az arcomat és nekem eddig úgy tűnik, hogy elég jól bevált. Nagyon jól hidratál, tök puha lesz az arcom és még mattít is. Szerintem szebb is a bőröm, amióta ezt használom krém helyett. Nyáron tuti, hogy csak ennyit fogok használni hidratálásképpen, télen pedig majd ezután válik el, hogy hogyan muzsikál, de eddig úgy tűnik, hogy hidegben is elegendő lesz nekem.

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Stift

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Stift
2018. december 4.

Csak az illata miatt adok 2 csillagot, a hatása ennyit nem ér.
Szóval az illata jó, de semmi más jó és értékelhető nincsen benne. Az állaga olyan kemény, hogy alig lehet kenni. A 48 órát nem is értem miért írták rá, mert jó ha 10 percet bír, pedig egyáltalán nem vagyok izzadós.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. december 4.

Ha tehetném, akkor vagy 100 csillagot is adnék neki.
Azt tudni kell a kezemről, hogy annyira száraz szokott lenni a hidegtől, hogy gyakran vérzik. Itt találtam rá erre a krémre, egyből vettem is egyet, mert semmi sem hatotta meg a kezeimet. Amióta használom egy darab repedés, keményedés sincs rajta, nem vérzik, teljesen rendbe tette a kezeimet.
Az állaga iszonyatosan sűrű, a gépzsírhoz tudnám hasonlítani :D Illata leginkább nincs, csak valami halvány, de az nem túl kellemes, bár ez a legkevésbé sem érdekel, mert tényleg egy csodaszer