bano.zsuzsanna

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen
2017. március 10.

Nekem már az új fajta fehér üveges van,seborrhea égő viszkető brutál korpás fejre vettem,kicsit nehezemre esett kiadni érte több mint 3000ft-ot
De azt kell mondjam eddig bevált,kellemetlen viszketés fájdalom égés második hajmosás után elmúlt,3-4 hajmosásra a korpa is teljesen eltűnt,ajánlom ezt a sampont mindenkinek aki küzd a problémával!

Luxure Olivia Parfüm EDP

Luxure Olivia Parfüm EDP
2016. november 20.

beleszerettem az eredetibe,de elég húzós ezért elkezdtem kutakodni és rátaláltam erre az utánzatra,nekem ez még jobban bejön mint az eredeti,mert rajtam kicsit édesebb,elég tömény nehéz illat,leszáradás után viszont lágy finom kellemes,összességében jobban jártam ezzel az illattal mint az eredetivel :) elvagyunk egymással és így télen is szuper :) tartósága rajtam 4óra kb..de a ruhámon érezni elég intenzíven :) én csak is ajánlani tudom

Moschino Funny

Moschino Funny
2016. november 20.

Nekem nagyon nem jött be,magamra fújtam mintha bekentem volna magamat citrommal,leszáradás után pedig tiszta pasi illata volt,egyetlen pozitívum,hogy többszöri kézmosás után se jött le,szóval tartós...ez nagyon nem boldogság számomra.....