Barabell

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Ajakápoló Sun

Isana Ajakápoló Sun
2015. június 19.

Nem minden esetben igaz az, hogy a drágább termék jobb, de itt mégis azt kell mondanom, hogy látszik, milyen olcsón vettem...Kb. 200 ft.-ért jutottam hozzá, aminek önfeledt örültem, de az első használat után rájöttem, hogy még azt a 200 ft.-ot sem volt érdemes rákölteni. Furcsa, élénk, fehér színt hagy az ajkakon, ami nem kelt valami szép látványt.Esetleg még sima, nem cserepes szájon nagy ritkán, elkenve a színét, elhasználható, de száraz ajkakon használhatatlan. Utcára kilépni vele nem lehet, maximum éjszakára használtam végszükség esetén.
Egyáltalán nem hidratál, hiába használtam 2 héten keresztül a kiszáradt, kipirosodott számra, alig történt valami javulás.

Eveline Spa! Professional Olíva Testápoló

Eveline Spa! Professional Olíva Testápoló
2015. június 19.

Teljesen az ellentétét tapasztaltam, mint amit az előző értékelő.:) Ahhoz képest, hogy mélyhidratálást ígér, naponta többször is kellett használnom a száraz területeken, hogy érezzek valami hatást. A pumpás adagoló pedig nálam egy idő után megadta magát, és kénytelen voltam ujjal kiszedni, amit tudtam.
Az illata friss, de nem a legjobb. Minőségéhez és hatásához képest drága. Egyedül a mennyisége miatt kap egy hármast, ugyanis hónapokig tudtam használni, ha más nem volt, vészhelyzetben kisegített. Nem fogom újravenni.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)
2015. június 19.

A valaha próbált legjobb samponom! El sem hittem, mikor már első hajmosás után éreztem, milyen puha a hajam. Nekem látványosan javítja a hajvégek állapotát, a balzsam használata nélkül is.Bárcsak az illata más lenne. Imádom a gliss kur termékeket, de valahogy az illatukkal nem tudok megbarátkozni. Ettől függetlenül tökéletes termék és nagy segítség a száraz hajnak!