Barack

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Himalaya Herbals Proteines Sampon Hajhullás Ellen

Himalaya Herbals Proteines Sampon Hajhullás Ellen
2017. július 12.

Nagyon megharagudtam a márkára. Webshopból rendeltem a sampont. Teljesen megváltozott az összetevők listája. 3 féle szilikon került bele, a növényi kivonatok már nincsenek benne, ill. ami maradt az a legvégén van. Megmostam vele a hajam, és teljesen más érzés, mint korábban, amikor használtam. Most az a csúszós, szilikonos. Utálom.

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2015. november 5.

Még soha nem próbáltam Britney illatot, erre tegnap megpillantottam a dm-be, hát megnéztem magamnak. A csuklómra fújva egy semmi extra, cukros divatillat, tizenkettő egy tucat. Aztán hazafelé megszagoltam a csuklómat, és a 90-es évek taxijaiban találtam magam. Tudjátok: a szőrös kormány, fagolyós ülés, wunderbaum. Ettől az asszociációtól nem szabadultam míg az 1. kézmosásig el nem tűnt rólam.

Calvin Klein Reveal EDP

Calvin Klein Reveal EDP
2015. november 5.

Mintácskát próbálgatok, de az már biztos, hogy nem fogok üvegeset vásárolni belőle. Az eleje tetszik, pici hasonlóságot én is érzek a Womanity-vel, de kb. 2 óra után elkezdtem keresni, hogy miről érzem a férjem illatát, amikor nincs is itthon. Aztán rájöttem, hogy saját magamról. Abszolút férfi illat számomra. Annak egész jó egyébként, csak nem rajtam. Tartósnak sem mondanám, és még intenzívnek sem. De ez lehet a minta-volta miatt van, már sokszor volt olyan érzésem, hogy a minta nem egészen adja vissza az üveges parfüm illatát, intenzitását. Épp ezért igazából nem is szeretek mintát próbálgatni, de ez most így alakult.