Barackfaviragi

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 12.
Bőrprobléma: -

Bobbi Brown Long-Wear Szemceruza

Bobbi Brown Long-Wear Szemceruza
2015. március 18.

Életem első BobbiBrown terméke, de biztosan nem az utolsó. Sok-sok szemceruzát próbáltam már, de ez a legjobb. Erősen pigmentált, nem maszatolódik el, szépen a helyén marad, 8-10 órát biztosan. Leginkább a szemhéjtusokat kedvelem, de a reggeli rohanásban sokszor nincs kedvem ecsettel bajlódni, most már nem is kell, mert ezzel a ceruzával valóban tus hatást lehet elérni, csak egyszerűbben és gyorsabban.

Update: A hegyező, amit hozzá adtak elég vacak. A fa részből egy csomót elvesz, a hegye viszont tompa marad. Másik hegyezővel már nincs ilyen probléma. Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy a ceruza. 1 hónap alatt rövidült vagy 3 cm-t, más ceruzáimnál ez kb. fél év után következett be -ez nyilván a puha állagának köszönhető. Nem vonok le belőle csillagot, mert változatlanul imádom, de sajnálom, hogy rövid időn belül már semmi nem fog belőle maradni.

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém
2015. március 12.

Még csak pár napja használom, de egyszerűen szuper! Számomra egyáltalán nem büdös, tény, hogy egyedi illata van és éreztem már finomabb krém illatot, de nálam ez még a jó illat kategóriába esik. :) Amit pedig a bőrrel művel... gyönyörűen hidratál, nem fénylik, sőt, nekem még a pár darab kis pattanásomat is enyhítette, kevésbé zsírosodik a bőröm a T-vonalon és a száraz részeket is rendbe hozta. Jó az állaga, gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni.

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum
2015. február 12.

40%-os kedvezménnyel én is beruháztam egy ilyen krémre, pontosan azt nyújtotta, amit vártam tőle. Miután bekentem magam egyből simább lett a bőrfelszín, néhány használat után szépen feszesít, bár a narancsbőrt eddig nekem nem halványította, de bizakodó vagyok, még nincs 1 hete, hogy használom. Nálam ugyanilyen hatást ért el a Nivea Q10-es testápoló, aminek kedvezőbb az ára és finomabb az illata is. De ez mégiscsak Yves Rocher, és mint a márka elfogult szerelmese, így jár az 5 *.