baranyfelhobodorito

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2020. április 23.

Basically hisztérikusan ügyelek a kozmetikumaim inci-jére, és óvakodom minden felesleges irritáló anyagtól.
(Emiatt hősiesen tűröm a kencéim tubusairól sűrűn hesszelő förmedvény csecsemőket is, pedig szerfelett lehervasztanak az embercsírák, anyai ösztönöm egy fakockáé.)

Ez az egyetlen krémem, ami tele van nyomva parfümmel, de ennek ellenére is elmaradhatatlan rituálé a reggeli és esti használata már több, mint egy éve
(sokan írjátok, h gejl, de én ráfüggtem az illatára, és mivel nyárspolgár vagyok, jelentős alvásminőség-romlást implikálna a hiánya. ahogy a kolosszális ikeás alvómacimé is, e két elem nélkül nincs kielégítő pihenés és pont.)

Perfektül hidratál már egy-egy borsónyi is belőle, gyakori kézmosás mellett is elég napi kétszer használni.

Lehet, h a lábápoló párjára is rápróbálok, most, hogy jön a nyár, és reflektorfénybe kerül a repedt sarkam (wink wink, nudge nudge)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. április 23.

Jé, erről még nem is írtam véleményt, pedig az egyik legszuperebb dolog, ami az elmúlt 12 hónapban történt velem kencefronton.

A 236 miliset vettem meg még nyár elején, azóta sem fogyott el, pedig napi kétszer használom és nem spórolok vele.

Fun fact: egy srác, aki nyáron két hónapig heti rendszerességgel járt hozzám bélyeggyűjteményt nézegetni, azt hitte róla, hogy folyékony szappan👌👌, és feszt ezzel mosott kezet, ha nálam volt - mire erre fény derült, már a negyedét elhasználta, de még így is rengeteg maradt.
Mivel 12 hónapig áll el felbontva, simán lehet, h úgy kell kukáznom, h még van cucc a flakonban.

Az utánpótlásról mindenesetre már gondoskodtam.

Lényeg: effektív (vattakorongra bőven ragad retek), kiadós, az érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrömnek áldás a használata.

Sokáig kizárólag ezt alkalmaztam reggel és este is, de két hónapja bejött a képbe a Garnier 2in1 lemosója is első lépésként estére. f_ck knows, mi történik, érzékelhető változás nincs egyelőre.

(az arclemosás is egy olyan issue, ami olajat önt a generalizált szorongásomra, annyiféle
know-how van, lövésem sincs, hogy double cleansing kell e, avagy felesleges trendiskedés és bőrnyúzás. Spirált leszámítva nem sminkelek, csak fényvédőzök)

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2020. április 22.

Én vagyok az a géniusz, aki 25 évesen tanult meg tisztességesen fogat mosni, youtube-ról, és ebből kifolyólag extrán oda kell figyelnie a kíméletes szájápolásra.
(Korábban vadállati technikával gyötörtem az ínyemet, amit megszenvedett pár fognyakam)

Három éve csak őt veszem egy fogorvosnak tanuló ismerős ajánlására, azóta nem köpök véreset.

Mindenkinek javasolnám, hogy nyergeljen át rá,vagy egy hasonló, kíméletes, de praktikus fogkefére, mert a sztenderd, párszáz forintos cuccok használata autoagresszió még akkor is, ha egészséges az íny.

A lassan 2000 Ft-os ár tényleg durva, de megéri rá beruházni.

Plusz pont, hogy a színei kegyetlen jók, most pl. egy sárga nyelűt vettem tengerészkék sörtékkel💛💙