barbarasudi89

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2020. január 14.

Első felkenés után egyenlőre megkapja az 5 csillagot. Sűrű, nehéz elkenni, de a bőröm örült neki. Teljesen nem szívódott be enyhe zsíros érzetet hagyott maga után. Nyáron a nagy melegben nem tudnék ilyen krémet használni.

Helia-D Fekete Szappan

Helia-D Fekete Szappan
2019. október 22.

Mindig nagyon pattanásos volt az arcom, de ez a szappan csodát művelt velem. Korábban naponta most már csak hetente egyszer használom, nagyon szárít ezért is kell utána egy könnyebb arckrém (pl.: helia d tokaji aszús). Ajánlom mindenkinek 😊
Update:
Még ki sem fogyott teljesen, amikor teljesen abbahagytam a használatát. A pattanások eltűntek, viszont kegyetlen amit a bőrömmel művelt. Az amúgy olajos bőröm száraz, állandóan "pereg" akár minden nap is dörzsölhetném bőrradírral. A nyakam mint a smirgli, egyenlőre még nem találom a megoldást erre.

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray
2019. június 11.

Én tényleg nagyon akartam hogy jó legyen, pár hetes használat után a kukában landolt ez a termék. Száraz hajra fújva nehezítette, nedvesre meg mintha krémet spricceltem volna a hajamba. Ráadásul ugyanolyan szálkásan állt a hajam a spray használata után mint előtte. Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. Szóval inkább ne vegyétek meg.