BarBcreme

Regisztráció dátuma: 2020. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. szeptember 15.

Szuper arclemosó! Nem szabad sokat használni belőle egyszerre, mert akkor szárít, de kis mennyiséggel is kiválóan tisztít, és nincs utána húzódó érzés. Szépen leszedi a sminket, kitisztítja a pórusokat, nagyon sokáig elég. Egyszerű, de nagyszerű krém! És plusz pozitívum, hogy parfümmentes.
Talán az összetevőinek egyszerűségét nézve kicsit drága, emiatt kap eggyel kevesebb csillagot, de a hatása kiváló!

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2020. szeptember 15.

Szerencsére csak termékmintát próbáltam, nagyon nem vált be :/ Ennek a termékcsaládnak a géles lemosóját használtam, utána kentem fel ezt a Lotiont, és csak ragacsosan, fényesen megmaradt a bőrömön, utána krémet nem bírtam már rákenni, Szerintem ha jó arclemosót és célzott krémeket használ az ember lánya, az bőven elegendő, számomra ez egy felesleges kence.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. szeptember 15.

Imádom az illatát (bár tudom, a parfüm nem tesz jót, de akkor is, olyan friss:) ). Az első olyan arctisztítóm, amely nem hagy száraz, húzódó érzetet lemosás után! sokkal egységesebb, frissebb látszatú a bőröm utána, és szépen eltávolítja a szennyeződéseket. Mintha a mitesszereket is halványítaná, bár ezt lehet csak odagondolom :D Mindenesetre nagyon elégedett vagyok vele.
TIPP: kevés is elég belőle, szépen tisztít, de ha túl sokat kentem fel, vagy sokáig masszíroztam a bőrömbe, akkor már kezdett húzódó érzete lenni... de kisebb mennyiséget használva tökéletes.