Barbera

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Imperity Impevita Ammónia- és PPD-mentes Krémhajfesték

Imperity Impevita Ammónia- és PPD-mentes Krémhajfesték
2018. július 3.

Fodrászként használom a mindennapokban.
Megvagyok vele elégedve teljesen, szépen fedi az ősz hajat, és nagyon szép telt színeket lehet festeni.
A hajat selymesebbé és fényesebbé teszi, nem kopik.
Ajánlani tudom bárkinek! ;)

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték
2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.
Előszőkített alapra kentük a 8.44-es árnyalatot 6%-os oxival. (Azért szőkítettük elő, mert előtte neon színnel volt festve a hajam és nem akartunk összevissza színeket a hajamon :) )
Nem csípett egyáltalán, pedig nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, elsőre meglepődtem mert lila színre kezdett oxidálódni a festék, de a végeredmény nagyon szép rézvörös lett. Az illata kifejezettem kellemes volt.
Már a mosásnál észrevehető volt, hogy nagyon puha lett a hajam, szép fényes és gyönyörű egységes színt kaptam.
Az első mosás után ugyan érzékelhető volt egy kis változás, főleg a színe kopott meg, de mivel alászőkített hajról beszélünk és rezesvörös árnyalatról, annyira ez nem lepett meg.
A hajam puhasága elsőre úgy tűnt csökkent, kicsit nehézkesebb a fésülése is, de nem a saját termékeit használtam utána, szóval ez ennek is lehetett a következménye.
Szárítás után finoman érezhető, hogy a szőkítés megviselte a hajam, de a szín még mindig szép fényes és a tapintása is normális.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:
Már egy ideje ezzel festjük a hajam, és a saját apolóit használom. Azóta javulásnak indult az egyébként fentebb is említett szőkített hajam.
Mostmár úgy gondolom teljesen megéri az árát. Imádom a saját hajamon is, és imádok vele dolgozni is! ;)

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2017. május 19.

Az 50ml-es kiszerelést próbáltam, ami elsőre nagy csalódásnak tűnt. Megmostam a hajam vele, nehezen tisztított és utána se éreztem teljesen tisztának a fejbőröm és hajam. Sőt szárításnál felfedeztem, hogy kicsit korpásabb is lett a fejem.
Elsőre nem győzött meg. Aztán tettem még egy próbát, itt már felhígítottam 1:3 arányban.
Így tökéletesen működött. Szépen tisztított, az érzet is kellemes volt, a korpásodás ia csökkent.
Nagyon szép puha és fényes lett a hajam tőle.
A Revitalux pakolását használtam utána, amiből szerintem keveset tehettem a hajamra mert semmi különösebb változást nem tapasztaltam.