Best of Beauty 2019

barbi19

Regisztráció dátuma: 2015. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2016. szeptember 9.

Hat.. hol is kezdjem. Ahogy első nap szerettem úgy utáltam meg. Sajnos bele ul a porusaimba. Alig tudom eldolgozni. Szaritja nagyon a szemkornyekemet. Így nagyon csalódtam benne

Meg csak egy napja hasznalom de nagyon tetszik eddig. A medium arnyalatot hasznalom, ami kicsit sargas, de meg igy is szeretem mert ha pudert hasznalok akkor nem latszik. Nallam ez 5*

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó
2016. szeptember 9.

Up: Megrendeltem a világosabb árnyalatot, ami passzol a borszinemhez de meg most sem nyugozott le. A tartósaga semmit sem ér kb 1-2 óra és alig látszik hogy van valami az arcomon is hiába puderezem, és a többi órában meg olyan az arcom mintha nem mostam volna arcot. Koszos kinezetet mutat ami nagyon nem tetszik benne. Elhasznalom, de kicsit csalodott vagyok benne hisz nagy reményeket fuztem hozza.

Hat nem is tudom hol kezdjem.
Nagy remenyeket fuztem hozza mert az arnyalatai szepek nem mint az eddig hasznaltaknal. A fedese kozepes. Epitheto de akkor nagyon maszk hatasu lesz az arcunk. Hidratalo kremmel osszekeverve hasznalom mert akkor szebb az arcom es tartosabb. Ami nem tetszik benne hogy nalam gyuladt pattanadokat okozott. De annyira tetszik az osszkep hogy meg mai napig is ezt hasznalom.de ha elfogy nemhiszem hogy ujraveszem. Igy csak 3 csillagot tudok neki adni.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2016. május 27.

1 napja hasznalom es nekem egy csoda, egyaltalan nem ragad.