Barbi5

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrprobléma: -

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling
2019. május 10.

Itt olvastam, hogy AHA-s hámlasztó is van benne, azt meg amúgy is ki szerettem volna próbálni ezért gondoltam megnézem ezt. Az első használat után olyan puha volt a bőröm, hogy el sem akartan hinni, de a használat után másfél órával már megint húzott a bőröm. Legközelebb amikor használtam fent maradt kb fél percig, mert elkezdtem matatni, de annyira elkezdett csípni, hogy azonnal mostam le. Teljesen kipirosodott az arcom tőle. Gondoltam nem adom fel hátha csak az volt a baj, hogy nem csak átdörzsöltem és mostam le, de ma reggel már óvatos dörzsölés közben is elkezdett csípni, most is piros lett az arcom kisebb foltokba, és száraz maradt, szinte semmi változást nem látok a kipirosodáson kívül. Még párszor kipróbálom még óvatosabb dörzsöléssel, meglátjuk mi lesz.

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. május 10.

Már két hete biztos használom, nekem nagy csalódás. Vékony szálú töredezésre hajlamos szőke hajam van. Magában a sampon szárít és olyan csomók keletkeznek a hajamban amit alig tudok utána kibogozni még kifésülő sprayvel is. Úgy érzem megtisztítja a hajam de balzsam nélkül száll össze vissza és kezelhetetlen, balzsammal pedig olyan mintha máris zsíros lenne..Második napra már teljesen "vizesen" zsíros a hajam de az alja serceg annyira száraz. A balzsamját meg sem próbálom inkább mert úgy érzem az is csak pénzkidobás lenne.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 23.

Az első pár használatnál kicsit folyós volt a festék, de én más spiráloknál is ezt tapasztalom. Gyönyörű hosszú pillákat varázsol, a kefe könnyen használható, ha egy kicsit várok a második réteg felkenésével akkor nem ragadnak össze a pillák.Inkább hosszabbít mint dúsít. Pár óra után viszont elkezd leperegni és a alsó pillasor alatt már megjelennek a kis darabkák. Nem könnyálló, nekem pár csepp könnytől is elkenődik, egy edzést biztos nem bírna ki szépen. Simán meleg vízzel nem jön le szépen a reklámmal szemben de kis mennyiségű sminklemosóval könnyebben lejön mint más amit próbáltam.
Újra fogom venni, mert az egyszerű hétköznapokra tökéletes.