barbiii_sz

Beauty and Galmour
Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beauty and Galmour
Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 43 eladás
Megnézem

EVY Technology Daily UV Face Mousse SPF30

EVY Technology Daily UV Face Mousse SPF30
2021. június 25.

Már majdnem elfogyott a teljes flakonom, a tavaszias, nem túl forró időben tökéletes volt az egyébként kombinált, tág pórusú bőrömet nem is zsírosította, nem is mattította, kellemes bőrfényt eredményezett, ami tökéletes. Nem okozott pattanásokat, viszont ezekben a forró napokban már nem szeretem használni, túlságosan kifényesedik és tocsog a fejem. Negatívuma, hogy ragad, órák elteltével is, így nem csak hogy a maszk ráragad tőle a fejemre, de a kosz és mindenféle szennyeződés is sokkal könnyebben megtapad az arcomon, plusz rettenetesen csípi a szemem. Strandon kb. 2-3 óránként kentem újra és kicsit sem égtem vagy pirultam meg, szóval hatékonyan véd.

Gliss Kur Winter Repair Hajpakolás

Gliss Kur Winter Repair Hajpakolás
2019. február 5.

A kedvenc téli hajpakolásommá lépett elő elég hamar. Tartósan, kellemes és visszafogott illatot kölcsönöz a hajnak. Joghurtszerű állagából nem kell sok a hajamra, a hatása viszont azonnal érezhető, tapintható. Pihe-puha lesz tőle, hidratál, könnyebben kifésülhetővé és selymes tapintásúvá tesz, kevésbé száll tőle a hajam. A csomagolása is nagyon tetszik, tökéletes.

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2019. február 5.

A Gliss Kur samponok számomra amolyan jolly jokerek, ritkán lehet velük mellé lőni. Mivel gyakran váltogatom a samponjaim, és nem tőlük várom a megváltást, ezért szinte a márka összes kollekcióját kipróbáltam már, ami a hajamra alkalmas lehet. A Supreme Lenght Sampon is tudja az alapokat, amit elvárok tőle: jól habzik, hatékonyan tisztít, nem szárít, nem irritál és nem okoz korpát sem a fejbőrömön. A hajmosást nem lehet kitolni vele.

10 ÖSSZETEVŐ

Magnese Violet sz EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen