barbiii_sz

Beauty and Galmour
Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Beauty and Galmour
Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 39 eladás
Megnézem

Gliss Kur Winter Repair Hajpakolás

Gliss Kur Winter Repair Hajpakolás
2019. február 5.

A kedvenc téli hajpakolásommá lépett elő elég hamar. Tartósan, kellemes és visszafogott illatot kölcsönöz a hajnak. Joghurtszerű állagából nem kell sok a hajamra, a hatása viszont azonnal érezhető, tapintható. Pihe-puha lesz tőle, hidratál, könnyebben kifésülhetővé és selymes tapintásúvá tesz, kevésbé száll tőle a hajam. A csomagolása is nagyon tetszik, tökéletes.

Gliss Kur Supreme Length Sampon

Gliss Kur Supreme Length Sampon
2019. február 5.

A Gliss Kur samponok számomra amolyan jolly jokerek, ritkán lehet velük mellé lőni. Mivel gyakran váltogatom a samponjaim, és nem tőlük várom a megváltást, ezért szinte a márka összes kollekcióját kipróbáltam már, ami a hajamra alkalmas lehet. A Supreme Lenght Sampon is tudja az alapokat, amit elvárok tőle: jól habzik, hatékonyan tisztít, nem szárít, nem irritál és nem okoz korpát sem a fejbőrömön. A hajmosást nem lehet kitolni vele.

Schwarzkopf Live Hamvasító Sampon

Schwarzkopf Live Hamvasító Sampon
2019. február 5.

Eléggé folyós állaga van, nagyon jól habzik és egy kevés is elég belőle, még az én derékig érő hajamra is. Nem lehet vele túlzásba esni, nem lesz tőle szürke vagy fehér véletlenül sem a hajam, nem úgy mint az erősebb hamvasítóktól, amikkel nagyon könnyű ellentétes hatást elérni. Egyáltalán nem szárítja a hajam, sőt még a szilikon hiánya sem érezhető rajta, mikor hajmosás után megtapintom. A erőteljes lila színe viszont fog. Még sosem tapasztaltam ilyet, de nem árt óvatos lenni, mert nekem rendszeresen fogja meg a törölközőmet, mikor azt hiszem, hogy már sehol sem kellene lennie, akkor is van még valahol belőle, és a bőrről is nehezebb lemosni. Sokáig elég, nagyon szeretem.

10 ÖSSZETEVŐ

Magnese Violet sz EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen