Barbika1000

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2018. március 21.

A kedvenc alapozóm. Sokan írják, hogy nagyon hamar átfényesedik és hogy nem a mindennapokra van kitalálva meg maszkos hatás stb.... ezt az alapozót azok fogják szeretni akikszeretik a teljes fedést vagy bőrhibái vannak. En a teljes fedésű alapozókat szeretem. a legjobb felhasználása ennek az alapozónak,hogy egy gyenge fedésű alapozóval össze kell keverni én mindig így használom. Így nagyon szép összképet ad az arcnak és nem ül bele a pórusokba. Amióta ezt használom csak pozitív visszajelzést kaptam, és sokan kérdezték mit használok. Nekem egy tubussal fél évig elég ami nálam nagyon nagy szó mivel ezelőtt más alapozók 1 hónapig tartottak. Tehát árát tekintve is sokkal jobban megéri nekem. Borzasztóan jó csak ajánlani tudom en mindenképp ennél maradok és csak ajánlani tudom!

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap
2018. március 18.

Sokkal tartósabb az alapozó, a T-zónában kevésbé zsírosodik a bőr. Jó termék az árát is megéri a pórusokat minimálisan csökkenti

Oriflame The One Kontúrozó Paletta

Oriflame The One Kontúrozó Paletta
2017. szeptember 19.

Mind a három szín elég jól pigmentált. A highlighter szép gyöngyház fényű és építhető. A pirosító nagyon intenzív gyönyörű a színe. A bronzosító matt és nekem az is pigmentált. Összességében egy nagyon jó paletta a hétköznapokra de építhetőek is a színek ha valaki erősebb hatást akar elérni, viszont csak akciósan érdemes megvenni mert az eredeti árát erős túlzásnak tartom.