Barbika4

Regisztráció dátuma: 2012. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Giorgio Armani Black Ecstasy Szempillaspirál

Giorgio Armani Black Ecstasy Szempillaspirál
2017. január 23.

16'09.:Természet adta hosszú, de szőke és lefelé álló pilláim vannak. Már egy ideje "szintet ugrottam" , isadora spirált használtam, fontos lett az is számomra, hogy telejesen bontatlan terméket vegyek.
Majd én is ide sodródtam...Medora véleménye óta rajta volt ez a spirál azon a bizonyos kedvenc (lassan ex) KM-esek által generált listámon, így most amikor minden körülmény adott volt, az Armaninál álló lány kérdésére egyből rávágtam, hogy igen, ezt akarom. Szavát adta, hogy senki nem bontogatta ki, és már fizettem is. Tiszta revület.
Vonat út haza, legyen már másnap reggel.

Legelső használatnál kissé lefelé állt a szám, de közel egy hét használat után minden a helyére állt, legelőször láttam a pilláimat felfelé íveltnek, szép mély feketévé váltak már a tövektől, nem tapaszt, dúsít és mióta ezt használom, annyira szép a végeredmény, hogy a tusvonal sem hiányzik sietős reggeleken.
Két rétegben szoktam felvinni, egész nap mozdulatanul, hegyesen ívelnek felfelé a pillák, semmi pergést, maszatolódást nem tapasztaltam.
Ez A szempillaspirál, egész életre szóló újravételt jósolok magamnak.

Ud: sajnos 3 hónapig se bírta, a végén már olyan rosszul teljesített, hogy a pillákról le kellett mosnom, mert olyan szárazzá vált a pilláimon, hogy ha megérintettem pergett is le az egész, a szempilláimat már be sem tudta festeni feketere...
Sajnos mindezek fényében 2 csillag, az is csak az első 2 hónap eredményéért.
Nagy csalódás a kezedeti lelkesedés vége...

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea
2016. október 10.

semmi parfüm szakértelmem nincs, így csak az alábbi: Annyira magaménak érzem ezt az illatot, olyan jó kedvem lett attól, hogy végre van egy illat ami egész nap szétsugárzik rólam és nem csupán viselem magamon, mert reggel úgy döntöttem, hogy fújok valamiből ide-oda. A lényeg, hogy ezt tudom viselni.

Isadora Build-Up Szempillaspirál Extra Volume

Isadora Build-Up Szempillaspirál Extra Volume
2016. február 9.

Egyik nap tökéletes, utána meg tiszta festék az egész fej. Több a jobb napok száma, nálam akkor közelítni a műszempilla hatást. 5 csillag, mivel higiénikus, és amúgy is szeretem a rétegezést.

Friss 2 hónap használat után: (nov.9)
Szinte minden hétköznap használom, még nem tűnik úgy, hogy kifogyóban lenne. Ami problémám volt vele, kb 2-3 hét alatt megszűnt, azóta annyi festék megy fel csak rá, hogy szépen befedi az egészet, de nem ül meg a keféjén.
Ár-érték arányában nekem hozza amit elvárok egy spiráltól, így emiatt még mindig távol tudom magam tartani a high end vonaltól.

Friss: még mindig van benne festék, ha ügyeskedek, szép végeredményt tudok vele elérni. Az elmúlt egy hónapban próbáltam keresni az utódjat, de a tesztek annyira nem gyűztek meg magasabb árkategóriánál sem. Szerintem ha vennék egy pillagöndörítőt, továbbra is jó páros lehetnénk egy új tubussal.