barczazita

Regisztráció dátuma: 2018. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2019. december 9.

Már egy ideje használom ezt az alapozót, és sok előttem szólóval egyetértve elmondhatom, hogy remek kis termék. DE, amilyen szinten megfogja a ruháim, az elképesztő....a fekete téli kabátom arcomhoz érő része tiszta alapozós lett. Ilyet még sosem tapasztaltam, pedig púdert is használok rendesen. Emellett habár száraz bőrre való, a legszárazabb területeimet úgy érzem inkább szárítja, mint sikeresen megküzdene velük. Összességében nem rossz, de nem is tökéletes.

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. október 5.

Többet vártam tőle, nem egy nagy cucc. Igazából nem pakolok magamra sosem sok sminket, így lehet ezért nem érzem annyira a különbséget. A sminknek jót tesz a végén, hogy kicsit leszedi a púderes hatást, de nagy változást nem tapasztaltam a tartósságban. Nem hiszem, hogy újravásárolom, ahhoz azért elég drága.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. október 5.

A Mehr árnyalatot választottam, gyönyörűen passzol a színe a bőrömhöz és majdnem minden nap használom. Könnyű felvinni, elég krémes az állaga. Viszont durván szárítja a számat, és azért egy evést nehezen bír ki (leginkább sehogy). Nem tudom, hogy primerrel jobb lenne-e, de azt már kicsit rablásnak érzem, hogy az amúgy is 6300 ft-os rúzshoz még primert is kelljen venni. Annyira azért nem szuper a termék :) 4*

Update: Trend it up-os szájkontúr ceruzával használom, azt hiszem megtaláltam a tökéletes kombót. :) Nem tudom mi változott, de már egyáltalán nem szárítja úgy az ajkaim, mint a használat elején, érdemes előtte hidratálni jól az ajkakat (én carmexet használok). A szájceruzával kb leszedhetetlen kombót alkotnak, nap végére is látni még a rúzst. Ha kopik is, azt is szépen teszi. Módosítom most 5 csillagra az értékelésem, és azt hiszem egész életemre elleszek Mac rúzsokkal. :)