baririta

Regisztráció dátuma: 2013. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kallos LAB35 Restorative Milk

Kallos LAB35 Restorative Milk
2014. március 25.

Nekem nagyon megtetszett. Az illata szerintem kifejezetten jó, én szárítás előtt fújom a hajamra, és még másnapra is jó puha tőle az amúgy töredezett vége. Olívaolaj, kókuszolaj, panthenol - hát én ezek mellett még a szilikont is elnézem neki. :) Én 699 Ft-ért vettem az Ázsia boltban, szerintem ennyit simán megér. A Gliss Kur-os fényesítő spray-hez hasonlítva ez sokkal jobb, eddig azt használtam, de ezután ezt fogom.

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2013. október 26.

Csatlakozom a többi véleményezőhöz. NYC lakk felett használva a körmöm 3-4 napig is bírja ezzel, ami nálam elég nagy szó, mert egyébként 1-2 nap szokott lenni lepattogzás nélkül. Szóval összességében elég sokat lehet vele spórolni, ha csak feleannyi alkalommal kell lakkoznom. Tényleg gyorsan szárít is, jó a sűrűsége és terülése, jó az ecset is. Visszahozza az árát a lakkozás ritkítása miatt. Ajánlom!

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2013. június 9.

Az első igazi márkás parfümöm, amire kiadtam ekkora összeget. Már másfél éve használom, mindennapokra túl soknak érzem, ezért inkább különleges alkalmakon, vagy ha nagyon megkívánom, akkor viselem. Sajnos nagyon-nagyon-nagyon sokszor érzem másokon az utcán, ez engem kicsit zavar, így nehéz vele azonosulni. :) Ennek ellenére szerintem egy nagyon különleges illat, ami szinte mindenkinek tetszik, nem lehet vele hibázni, ha valaki szereti az édes illatokat. Szinte mindenki oda van érte, amikor először megérzi az illatát, rengetegen kérdezik meg tőlem, hogy mi ez.