barkacskutya

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Holika Holika Less On Skin Vattakorong

Holika Holika Less On Skin Vattakorong
2019. augusztus 10.

Még sosem próbáltam koreai vatta "korongot" (ez négyzet :) , de tökjó kis cucc! Teljesen más, mint amit itthon megszokhattunk, sminklemosásra nem igazán jó, mert dörzsölésre könnyen szétfoszlik, toner felvitelére és a leírásban is szereplő házi maszkokhoz viszont valami fantasztikus. 200 db van benne, nagyon gazdaságos. Az én tippem: tonerrel megáztatni és egy kis tartóban mehet a hűtőbe egy fél napot, tökéletes szemmaszk lesz belőle estére fillérekért. Tökjó, hogy már itthon is kapni. :)

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+ / PA++++
2019. augusztus 10.

Ő az idei nyári fényvédőm, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem pirultam meg egyszer sem amikor használtam, zsíros bőrűeknek egy kis púderezés nem árt rá szerintem, de amúgy nagyon kis könnyű, hamar beszívódó formula. Az ára pedig, tekintve, hogy 100 ml-t kapunk a pénzünkért szerintem nagyon baráti.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az árnyalat tökéletes a világos, kissé sárgás tónusú bőrömhöz. Könnyű, egyáltalán nem maszk hatású, és minimális púderrel egész nap szépen tart fényesedésre hajlamos bőrömön. Az ára pedig nagyon baráti. :) Vásárlás előtt érdemes swatch-okat nézegetni, hogy esetleg ne legyen csalódás a színe. Bár én úgy vettem észre, hogy felkenés után némileg alkalmazkodik a bőrtónushoz.