barta.elisabetta

Regisztráció dátuma: 2014. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. március 11.

Mindenkinek ajánlom, aki bőrgyógyásztól Skinorent kapott. Ez legalább teljesen CF. Nekem nagyon bevált, akinek meg nem, az meg szerintem csak nem volt elég kitartó. Kb 2 hét után látszik meg az eredmény, mindennapos használattal. Az első héten reggel-este kentem, aztán most már csak reggel. Nagyon szépen halványítja az aknék után maradt foltokat az arcbőrömön, és simítja ki a bőrt. A párom is odavan érte.Természetesen néha kell egy kis AHA is, és nagyon szép az eredmény. Olcsó, működik, illatmentes, tökéletes, 5 csillag.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2019. március 11.

A Clinique Moisture Surge számomra a tökéletes hidratáló gél, azért próbáltam ki mert azt mondták ez nagyon hasonlít rá, és valóban így van. Nem teljesen ugyanolyan, de nagyon jó. 4.5 csillagot adnék, mert nekem A Cliniquet még semmi nem tudta überelni, de alapvetően nagyon nagyon jó krém(gél), így 5 csillag :)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. március 4.

Még csak nagyjából egy hete használom, de nem fényesedik tőle az arcom és nem ragacsos, nem büdös, nagyon lágy illata van.
Beszívódás után kényelmes a viselése.
Egész nyáron nagyon jól viselkedett a bőrömön, nem bántotta az érzékeny arcbőröm, nem pattanásosodtam tőle akkor sem ha napi 3x újrakentem, és nem érzem vastagnak az arcomon.

Update: Nekem is elkezdett kukacosodni, és nagggyon idegesít, mert azt hittem végre találtam egy normális fényvédőt, de úgy tűnik mégsem... leviszem 3 csillagra az elégedettségemet...