barva.lilla

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2021. január 5.

Csak egy kérdésem van: eddig miért használtam bármi mást?
Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, de úgy gondoltam hogy ez egy túlárazott sima micellás víz, nem lesz semmi különös.
Párhuzamosan használtam egy garnier micellás vízzel és láthatóan hatalmas különbség volt a két termék között.
A bioderma teljesen matt, tiszta érzést hagy maga után, sokkal hatásosabban távolítja el a sminket.
Egyetlen negatív dolog:az ára.. de annyival másabb tisztább lesz a bőröm ezzel a termékkel

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító

The Body Shop E-Vitaminos Arctisztító
2021. január 5.

Nem ez lesz a kedvenc tbs arctisztítóm. Sűrű az állaga, nem habzik és nincs meg az igazi tisztaság frissítő érzés arctisztítás után. Az illata nekem túl púderes. A tengeri hínáros sokkal jobban bejött.
Ettől függetlenül szépen tisztít, matt lesz utána a bőröm és nincsenek pattanásaim se.

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2021. január 5.

Eddig egyik primer sem adott különösebb pluszt érzést, de ez sokat dobott a sminkemen. annyival letisztultabb simább lesz vele az összhatás, verhetetlen az ára és elég sokáig bírja. Nyári hőségben is tökéletesen helytállt. Nincs meg ez a rétegzős érzés, mert tökéletesen beszívódik. Viszont, az illata kicsit nekem a ragasztóra emlékeztet, nem tolakodóan de egy kicsit mégis :D de a szuper képességei miatt elnézem.