barva.lilla

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2019. április 15.

Abszolút csalódás. Évekig azt hittem mennyire jó ez a sampon és hogy mennyire jól tisztít., de tönkre teszi a hajamat. Elég megmossam vele egyszer és már 2 nap múlva borzasztóan zsírosodik, aztán alig tudom visszaállítani a hajam normál zsírosodási sebességét.Szárítja is a hajamat..
Korpásodás? Miután használom mintha hópelyhecskék lennének az egész hajamon pedig soha nem korpásodom ennyire.....
Nem szeretem:(

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2018. szeptember 22.

Tökéletes! Ez a tökéletes szemöldök formázó!
Nagyon tetszik a kiszerelése is, praktikus, jó hogy van alul egy kis fiókja benne szemöldökcsipesz és ecset, bár nem annyira hatékonyak de nagyon kedvessé teszi a összképet így róla. A kis tükör is szuper benne.
Nekem a tartóssága teljesen megfelel, világos bőrömön jól mutat mindkét szín, hónapok óta használom és szinte alig fogyott belőle valami.
Sokkal jobb mint az essence szemöldökformázója.
Jó szívvel ajánlom!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. szeptember 22.

Elég sokáig kitart egy adag, ár-érték arányban is megfelelő. Hidratálásra kiváló, nagyon szerettem. Smink alá felkenve pedig kicsit zsírosította az összhatást, hiába púdereztem le. Az illata kellemes, könnyű az textúrája is. Összeségében elégedett voltam vele és újra fogom vásárolni, mert jobbat még nem találtam nála!