Bazsarózsaa

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 30.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
2016. augusztus 6.

Imádom az illatát és tetszik a hajam állaga mosás után. Sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, amin ez a sapmon sem tud javítani, de kellően tisztít és nekem a hajam kifésülésével sincs gondom utána. A hajszerkezet javító hatását viszont nem tudom teljes mértékben alátámasztani, de még így is ez az egyik legjobb sampon, amit eddig próbáltam.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. augusztus 5.

Nagyon szépek az összetevői, a Müller Totes Meer kenőcsével együtt használom és azóta sikerült elhagynom a korábban rendszeresen használt benzoyl peroxidos pattanás szárító krémemet, így már nem szárad ki a bőröm annyira. Az arcom sajnos továbbra is fénylik a lemosás után nem sokkal, de azt eddig semmi sem tudta megszűntetni, mert alapból ilyen a bőrtípusom.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2016. augusztus 5.

Eddig nem nagyon használtam hidratáló krémet, mert a legtöbb eltömítette a pórusaimat és az arcom is fénylett. Ezt többnyire estére használom és rövid ideig mattítja is a bőröm, illetve, mint ha puhább is lenne valamivel. Az illatát nem igazán szeretem, de az összetevői nagyon bőrbarátok és kevesebb is a pattanásom mióta használom, bár néha nekem is csíp, de szerintem pont akkor fejti ki a hatását. Ráadásul kevés is elég belőle, így sokáig kitart.