Bb.Sophie

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

The Body Shop Drops of Youth Géles Arcpermet

The Body Shop Drops of Youth Géles Arcpermet
2021. március 18.

Az üvegben a Drops of Youth szérumjára hajazó zselés állaga van, de kifújáskor egy nedves permet lesz belőle. Kellemes illata van, viszonylag jól teríti szét a szórófej a bőrön és hamar beszívódik. Én a termékcsalád többi tagjával kombinálva használom: a hidratálókrém és a szérum után, sminkelés előtt - de van, hogy a szérumot kihagyom és csak ezt teszem fel.
Egy MAC Fix+ - hoz képest kevésbé frissítő, de jobban hidratál. Viszont sminkre ezt már nem fújnám rá.
Nem kihagyhatatlan, de akinek a bőre annyira szereti a Drops of Youth termékeket mint az enyém, az nagyon fogja szeretni. :)

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó
2021. január 10.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Használtam már ennél márkásabb terméket, ami nem nyújtott sokkal többet mint ez, ár-érték arányban kiváló. Kellemes illata van és kis mennyiség elég belőle. Már többször újravettem.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2021. január 5.

Nagyon szeretem, a borsos ára ellenére a kedvenc lemosóm! Zuhanyzás közben szoktam egy ici-pici borsóhnyi mennyiséggel átmosni az arcom, az én kombi-vízhiányos bőrőm nagyon szereti, szinte fellélegzik tőle. Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni és egy kevésbé drága termék nem tudja ugyanezt, de én mindig ezt veszem újra, mivel napi 1x használom max, akkor is csak kis mennyiséget.