Bb.Sophie

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Balea Aloe Vera Testpermet

Balea Aloe Vera Testpermet
2023. augusztus 20.

Sminkfixálásra vettem mert sürgősen kellett valami a megszokott spray-m helyett - hát arra semmiképpen nem jó! Arcra/ testre fújva egy ragacsos, habos lötty, könnyű elkenni és szépen beszívja a bőröm de ragacsos maradok utána. Nem. Nagyon nem.

Maybelline Lash Sensational Sky High Tinted Primer

Maybelline Lash Sensational Sky High Tinted Primer
2023. július 15.

Kicsit átverésnek éreztem, de egy ismerősöm szerint nagyon jó, hát megvettem. Szürkés-barnás színe van, a keféje ugyanolyan mint a spirál társának, keskeny és felxibilis, könnyű vele dolgozni. Nagyon sok festéket vesz fel, vigyázni kell hogy ne legyen már ez a primer csomós, mert akkor a pillák sem lesznek szépek.
Szempillagöndörítő + ez + a fekete tubusos Sky High tényleg döbbenetes pillákat csinál, hosszú idő óta az első szempillaspirál ami meg tudott győzni. Azért 3 csillag mert nem érzem feltétlenül kihagyhatatlannak ezen az áron. De az tény, hogy van hatása.

Maybelline Lash Sensational Sky High Cosmic Black

Maybelline Lash Sensational Sky High Cosmic Black
2023. július 15.

Hosszú idő óta ez az első szempillaspirál, ami meggyőzött! Könnyű vele dolgozni, nem ragad a fél tubus tartalma a kefére, a kefe keskeny és felxibilis. Igazi, hosszú, éjfekete pillákat csinál - a fehér tubusos primer-ével együtt egy álom!