Bb.Sophie

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2020. január 10.

Az egyik első termékem a Yamuna-tól, de nagyon jó választásnak bizonyult. Kellemes illata van, a nagymamám Dusch Das tusfürdőjére emlékeztet gyerekkoromból. A szemcséi finomak, nem karistolják a bőrt az arcomon sem. Szépen habzik, jól tisztít és kellemes érzést hagy maga után, nem szárítja a bőrömet.
Arcra kevésbé szívesen használom, de zuhanyozáshoz az egyik kedvencem.

Natural Whites Fogfehérítő Por

Natural Whites Fogfehérítő Por
2020. január 10.

Akkor akadtam rá, amikor valami természetesebb alternatívát kerestem a hagyományos fogkrémre. Igényes és szép a csomagolása, ár-érték arányban nagyon jó, a por finom szemcséjű és kellemes, enyhe ízű, sokkal természetesebb érzés fogat mosni vele mint hagyományos fogkrémmel. Napi használatra nem igazán alkalmas, inkább alkalomszerűen szoktam bevetni. Az egyetlen negatívum, hogy a legkisebb fröcsögés is kíméletlenül befog mindent: ki kell tapasztalni a használatát, nálam az első pár alkalom komplett fürdőszoba- takarítással végződött. Azóta inkább zuhanyzás közben használom (rengeteg vizet igényel, hogy maradéktalanul el lehessen tüntetni mindenhonnan).
Nekem sosem voltak igazán fehér fogaim, így nagyon látványos eredményt nem tapasztaltam...

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan
2020. január 10.

Ritkán vagyok pattanásos, de akkor nagyon meggyűlik velük a bajom, A sima teafaolaj nagyon irritálja a bőrömet, ezt a szappant választottam alternatívának. Szépen letisztítja a bőrömet, nem szárít és a gyulladást is lehúzza. Jobb, mint bármi amivel eddig próbálkoztam.