Bb.Sophie

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2020. június 19.

Imádom!!!! Számomra a legjobb testradír, amit valaha használtam. Tökéletes, krémes állaga van, nem folyik, nem zselés. A szemcséi nem karistolnak, de szépen radírozzák a bőrt, pici vízzel higítva gyönyörűen el lehet oszlatni a bőrön. Kellemes, púderes illata van, ami zuhanyzás után is megmarad. A sima kék Dove testápolóval együtt használva nekem csodaszer.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2020. május 24.

Kifújáskor egy egészen szexis, édes-gyümölcsös illat, ami rajtam kb. fél-1 óra alatt kislányossá szelídül. Valami FM parfüm(?)re emlékeztet az illata amit évekkel ezelőtt a kishúgomnak vettem a szülinapjára.
A csomagolása és az üvege csodaszép, de a benne lévő illat - sajnos - semmilyen, egy karakteres nőhöz semmiképpen nem illik, nekem valahogy csak a "kislányos" szó jut róla eszembe.

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. február 2.

UPDATE: levontam 1 csillagot, mert nem érzem, hogy különösebben tisztítaná a hajam... az erős, vastag szálú hajam puha és fényes lesz tőle, aztán 1-2 nap múlva moshatok megint hajat, mert mást nem nagyon csinál a hajammal, csak ápol...

Végre egy sampon, ami nem műanyag csomagolásban van! Kellemes gyümölcsös illata van, már csomagoláson keresztül is érezni. Szépen fel lehet habosítani, könnyű vele hajat mosni és ami hatalmas plusz pont, hogy nedvesen sem válik csúszóssá. A tisztító hatásával én 2 samponozás után sem vagyok teljesen elégedett, de nagyon puha lett tőle a hajam és szép fényes, amit a legtöbb hagyományos samponnal általában nem tudok elérni. Az illata sajnos nem marad meg a hajban, legalábbis én hajszárítás után már nem éreztem.
(tesztelésre kaptam)