Bb.Sophie

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Avon Sugar Maple Glass Effect Hydrogel Face Mask

Avon Sugar Maple Glass Effect Hydrogel Face Mask
2019. június 15.

UPDATE:
Tettem vele még1 próbát, most is a felhelyezésével gyűlt meg a bajom: konkrétan már a kibontáskor szétcsúszott, a fólia leesett róla, kellet egy darabig "bűvészkedni" mire felkerült az arcomra. Utána még vagy 2 percig igazgatnom kellett, mert olyan érzés volt, mintha lecsúszna... A hatása továbbra is jó, nagyon szépen felfrissíti az arcbőröm.

Az általam eddig próbált fátyolmaszkoknál vastagabb, gazdagon át van itatva anyaggal. A felhelyezése kicsit körülményes, mert 2 részből áll amiken egyenként 2-2 réteg papír és fólia van (nekem a művelet közben több helyen elszakadt). Az illata nem tetszik, engem a műanyagra emlékeztet. A hatásával viszont nagyon elégedett vagyok, láthatóan kismult és ragyogóvá vált tőle az arcbőröm.

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum
2019. április 28.

Egy pumpálásnyi bőven elég az egész arcomra és nyakamra, de nekem így is ragacsos, fényes réteget hagy maga után. Emiatt este használom, de meg vagyok elégedve a hatásával, szépen ápol és jó illata van.
Akciósan vettem, a teljes árát nekem nem érné meg.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. február 2.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Finom, tejkaramellás illata van, a fél zacskó tartalma is 2-3 használatra elég. Óriási(!) cukorszemcsék vannak benne, kifejezetten karistolja a bőrömet. Sokáig tartott levakarni, olajos réteget hagy maga után a bőrömön és még percekkel később is vörös volt a fejem. Hiába olcsó, nem lesz a kedvencem.