BBE

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Kurkuma és Kókusz Bőrápoló Maszk

Isana Kurkuma és Kókusz Bőrápoló Maszk
2021. január 22.

Az eddigi legfinomabb - karamellás, kókuszos - illatú arcmaszk, amit valaha próbáltam. Idáig egy alkalommal használtam, csodát egyből persze nem tett, az aknékat nem tűntette el, hiszen nem is erre való. Viszont az arclemosóm miatt enyhén szárazzá vált arcomat máris hidratálta és semmilyen bőrirritációt nem okozott. Az ára és persze a hihetetlenül finom illata miatt egy próbát megér. :)

Fa Keep Calm And Love Winter Tusfürdő

Fa Keep Calm And Love Winter Tusfürdő
2021. január 22.

A vaníliás illata miatt vettem meg, ami egyáltalán nem idéz elő téli, karácsonyi hangulatot (maximum a csomagolása miatt). Egy szimpla vaníliás tusfürdő, kellemes, ám nem kifejezetten tartós illattal. Ha valaki vanília illatú habfürdőt szeretne, annak inkább a Palmolive termékét ajánlanám. :)

Fa Divine Moments Deo Spray

Fa Divine Moments Deo Spray
2021. január 22.

Legfőképp az illata miatt vettem meg és azóta is a kedvenc parfüm jellegű dezodorom. Számomra nincs dezodor, ami felül tudná múlni a Divine Moments illatát, egyszerűen csak szeretni lehet - főleg tusfürdőjével együtt használva. Tartós hatása mellett az izzadásgátlásban is nyerő annak ellenére, hogy nem púderes deoról van szó. Aki vevő a különlegesebb, orientális illatokra, annak csak ajánlani tudom. :)