Bbettinaa

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. november 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2017. augusztus 2.

Vékonyszálú, lelapuló, zsirosodásra hajlamos hajam van. Ennek ellenére azért kéthetente használok olajat. Nagyon tetszik az illata, puha, fényes lesz a hajam és valóban kevésbé töredezik. Nekem nagyon lassan fogy így teljesen megéri. Bár az YS mindig szokott akciózni. Kicsit lelapulóbb lesz tőle a hajam és előfordul hogy másnap megmosom de zsirosodásra hajlamos hajtól mit várjak? 😌 ennek ellenére nagyon meg vagyok elégedve vele könnyebben kimosható mint pl más növényi olajak.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2017. augusztus 2.

Második tégellyel használom, úgy veszem észre hogy segít a pirosságomon de csak a rendszeres használat után. Egy pár hét nekem kell míg lenyugtatja az arcbőröm. Télen talán picit gyorsabban beszívódik, nyáron pedig mindig ezzel kezdek, így amíg fogat mosok, eszek picit stb. a krémet addig beissza a bőröm. Enyhén vízhiányos, száraz bőrnek nyáron is jó lehet. Jól hidratál és ha nyáron nagyon sietek enyhén vizes kézzel viszem fel így gyorsabban beszívódik.

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2012. december 1.

Az egyik legkülönlegesebb parfüm, amivel valaha találkoztam. Ez az az illat amiről nem tudom eldönteni, hogy tetszik e, vagy sem. Volt olyan alkalom, amikor magamra fújtam és szinte menekülni akartam előle, bár ez a tartóssága miatt nem olyan egyszerű :). Viszont egy másik alkalommal már imádtam. Amikor előbújik egy nőből a nagybetűs NŐ, akkor érdemes használni. Szürke hétköznapokon nem tudnám magamon elképzelni. Szerintem ez a parfüm megköveteli a sugárzó magabiztosságot, ha egy kicsit elbizonytalanodom, engem azonnal uralni kezd az illat. Én viszont azt szeretem, ha én viselem a parfümöt, nem a parfüm engem. Előnye, hogy ilyen tartós, különleges parfümmel nem igazán találkoztam még. És bár néha kimondottan "megrémít", el tudnám képzelni a polcomon, hogy alkalomadtán magamra fújhassam.