BDominika25

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder
2021. március 13.

Nekem is sikerült beszereznem egy dm-ben, nocika113: én 5.200Ft-ért vásároltam meg viszont úgy tudom, hogy a hónapban a Rossmannban valamennyivel olcsóbb lesz.
Egyébként a termék az jó, persze kicsit nagyobb ámulásra számítottam amikor kipróbáltam. Szerintem is főleg nyáron fogom szeretni, hiszen nagyon könnyed az állaga és ha szép állapotban van a bőrön jól is mutat rajta. A száraz részeket nyilván púderes állagának köszönhetően kiemeli. Tartósságát tekintve nem rossz, mivel a maszk alatt sem igazán kopott le és egy egészen hosszú nap után is volt valamennyi a bőrömön.

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach
2020. április 23.

Mikor megvettem, az összetevőket látva már gondoltam, hogy nem ez lesz életem ajakápolója de ki tud ellenállni egy ilyen szép és különleges formának ráadásul fél áron..? :)
Hidratálást ne várjon tőle senki, max. szájfényhez hasonló csillogást és egy fancy átlátszó ajak"ápolót".

Labello Radírozó Ajakápoló Aloe Verával

Labello Radírozó Ajakápoló Aloe Verával
2020. április 23.

Igazi megváltás mikor épp szárazak az ajkaim, szerintem ez az eddig legjobb ajakradír az idáig kipróbáltak közül. Én nem tapasztalom azt, hogy rétegenként változna mennyi radírozó szemcse van benne, az enyémben teljesen egyenletes. Az illatát is szeretem, olyan "zöld".