BDorin

Regisztráció dátuma: 2016. február 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. február 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2019. december 6.

Anyukám rendeli nekem mindig ajándékba. Kellemes édeskés illata van, nem tolakodó, de nem is annyira tartós. Általában a nap végén, ha még megyek valahová újra fújok magamra. Ettől függetlenül szeretem, sokáig elég. :)

Bruno Banani Pure Woman EDT

Bruno Banani Pure Woman EDT
2019. december 6.

Már legalább 10 éve használom felváltva más parfümökkel. Volt egy időszak, amikor nem vettem, mert édesanyám is elkezdte használni és fura volt, hogy ugyanolyan az illatunk. :) Árát tekintve számomra tényleg nem egy jelentős költség, de mindenki más büdzséből gazdálkodik, szerintem kár is más pénztárcájában turkálni. Az illata szerintem tartós, nap végén is érezni lehet. Kellemes, virágos-gyümölcsös nőcis illat, de még nem az az émelyítően édes kategória.

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2019. december 6.

Felkenés után elkezdek tőle izzadni és egy-két óra múlva olyan szagom lesz, mintha lefutottam volna egy maratont, majd befeküdtem volna egy hétre egy izzadt tornacipővel teli konténerbe...:D:D:D:D Még soha nem volt olyan, hogy társaságban a testszagom miatt kelljen rosszul éreznem magam, ezt ezzel a deoval megtapasztalhattam... Egyetlen plusz pontja, hogy a hónaljamat nem irritálja, szemben azokkal a deokkal, amiktől az illatom szuper, de legszívesebben lemarnám magamról a bőrt a használatuk közben...:D Tehát még mindig nincs meg a nekem megfelelő mindenmentes, mégis hatékony dezodor, ez az alverdés termék teljesen pénzkidobás volt.