beachvibes

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2021. március 20.

UPDATE: Még mindig nagyon jó és látványosan hosszabbít a pilláimon, de nemrég abbahagytam, és az új szálak már nem annyira hosszúak. Szóval a látványos változáshoz tapasztalatom szerint minden nap kell használni, vagy legalábbis jó sok ideig. De mindenképpen megéri! :)

Kicsit kételkedtem benne, de ez tényleg használ! Oké, ne várjunk tőle földig érő szempillákat, de 2 hét után már látszik egy kis különbség. Dúsabbnak tűnnek a pilláim, gyorsabban nőnek és hosszabbak is. Aki azt írta hogy hullik tőle a pillája: először én is azt hittem, de aztán rájöttem hogy alapból ilyen ütemben hullik, csak azért tűnt most fel mert direkt figyelek is rá. :D Nem csíp, nem irritálja a szemem, kontaktlencsével is bátran használom. Ajánlom mindenkinek aki szeretne evvel kísérletezgetni, 1000 Ft-ot szerintem megér. :)

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2020. november 17.

Most én leszek az, aki lepontozza, de úgy gondolom, egy negatív vélemény is fontos annak, aki a vélemények alapján fontolgatja a vásárlást. Nos, én is ilyen voltam, már majdnem megvettem, de előtte a biztonság kedvéért elmentem kipróbálni. Jól tettem, mert ez számomra egy jó nagy NEM. Hiába véleményezik "sok ember számára szerethető biztonsági játékosnak", hiába szépek az illatjegyek, aki a vakvásárlást tervezi, és fiatalabb korosztályba tartozik, ne tegye próba nélkül. Szerintem ezt az illatot vagy szeretni lehet, vagy éppen az ellenkezőjét, utálni. A rossz fajta mély, émelyítő, nehéz, olcsó érzetű,öreges illat, én a 60 feletti nőkön tudom csak elképzelni. Sajnos amúgy alapból a CK parfümökkel nem vagyok jóban, eddig egy sem tetszett, a legtöbb számomra túl öreges vagy egy illatjegy miatt túl sok, az Euphoria is bizonyított hogy változatlanul nem nekem találták ki őket. A 2 csillagot csak arra kapja mert tartósnak tényleg tartós, sőt, levakarhatatlan, naagyon nem tetszett hogy egész nap 70 éves néni illatom volt... :/

Avon Summer White Bali Kölni

Avon Summer White Bali Kölni
2020. november 17.

Nagyon jó kis illat, meg vagyok lepődve. Szkeptikus voltam mert az Avon parfümök 99%-a nem jön be, eddig mindössze egyet szeretek a próbált kb. 40-ből, de ezt a kupakja megszaglászása után, próba nélkül egyből megvettem mert már akkor is tetszett. Számomra ez egy az egyben a bambusz illata, szóval aki nem szereti a bambusz, aloe vera, zöld tea vagy hasonló illatok kategóriáját, annak nem ajánlom. Friss bambusz illat, máshogy nem tudom jellemezni, egy picit tusfürdős-samponos beütésű. Viszont szerencsére nem a maszkulin típus, teljesen nőies és kellemes. Legalább 3 óráig tart, a hatósugara sem rossz, 1500 Ft-ért be lehet szerezni akciósan úgyhogy ár-érték arányban is tökéletes. Megérdemli az 5 csillagot! :)