Beatrix123

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Korloff Paris Majestic Tuberose

Korloff Paris Majestic Tuberose
2019. május 17.

Szerintem méltánytalanul ismeretlen és elhanyagolt a Korloff kollekció, pedig nagyon is minőségi darabok. Egy hete került hozzám eme parfüm egy példánya. Rég találkoztam ilyen erőteljes fűszerességgel. Az első szippantástól kitisztult az amúgy épp bedugult állapotban lévő orrom. Hatótáv 1 fényév, nem kispályás cucc. Az elején erős a szegfűszeg és a bors, de nem zavaróan és nem sütiszerűen. Kb. 5 óra után bukkannak csak fel a fás jegyek. Mindezek ellenére nagyon jól megkomponált illat. Egyetlen fújás elegendő belőle. Jó az összhang, szeretni és használni fogom. Nagyon tartós, és lemoshatatlan. Húzza a csíkot rendesen. Védőpajzsként üzemel, úgy érzem, ha ezzel fújom be magam, agyon se lehetne ütni.

Korloff Gold Korloff Paris

Korloff Gold Korloff Paris
2019. május 14.

Kókuszos. És jó! Pedig az ember hajlamos azonnal egy autóillatosítóra vagy légfrissítőre asszociálni. Ez kérem nem az. Ez egy igazi minőségi parfüm illat, kókusszal, eperrel, tiaré virággal nyárra. Pedig általában nem szeretem a kókuszos illatokat.. Olyan egzotikus tengerparti nyaralás feeling. Nem is kérdés, hogy a jelenlegi áron bekerül-e a gyűjteményembe.

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém

Dr. C. Tuna Teafa és Menta Fogkrém
2019. január 8.

Nagy szerencse, hogy fluoridmentes, mert nagyon lepontoznám most. Bontanom kellett mellé egy más fogkrémet is, és a kettőt összekeverve használni, önmagában ugyanis olyan érzés, mintha nem is mostam volna fogat. Szerintem inkább kihagyom a továbbiakban, ha ez a tubus elfogy.