Beatrix88

Regisztráció dátuma: 2016. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2018. július 29.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket az eddigi olajos hajápolókból kiindulva. De ez számomra egy csodaszer! Puha, fényes, mégsem ragad, nem nehezedik el, és nem zsírosodik jobban tőle a hajam. Ami számomra az első wow érzés volt, mikor használata utáni következő hajmosásnál nem gubancolódott a hajam. Szóval azóta is szorgodan használom, bár ha épp kimarad egy hajmosás után, akkor sem áll vissza a hajam az ez előtti állapotába. Szóval úgy érzem hosszan hat és valóban ápol. Szeretem, biztos hogy újraveszem!

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2018. július 29.

Hajmosás után nagyon klassz, hidratált érzetű tőle a hajam, majd másnap mintha a cirokseprűt simogatnám. Változást nem vettem észre a használatával, kaptam, kiprobáltam, de biztos hogy nem venném meg. Hasonló a helyzet az avonos hajvégápolóval is. Viszont, párom a fodrászától vett egy hajolajat, imperity golden serum. Na az egy álom...ez nálam két csillag, mert az illata nagyon bejön

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. július 29.

Nekem a patik ellen hatásos volt, főként célzottan, mikor éreztem hogy elő akar bújni, egyébként heti 2-4 esti alkalomra lőttem be a használatát, csak este. Mikor használtam a barátnőm mindig azt mondta, hogy olyan mintha rámfeszítették volna a bőrömet 😀 valóban kisimult és szép lett tőle a bőröm, viszont ami miatt megvettem, mégpedig a zsírosság, fénylő arcbőr csökkentése, arra pont nem használt, kifejezetten fényesesedett, zsírosodott használata utáni nap az arcom. Elhasználtam, nem volt rossz, de valahogy nem is hiányzik. Ja, és tulzott használat mellett helyenként szárított is.