beauty.squirell

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém
2021. július 2.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Az idős lábaimra már nem elegendő a pedikűr vagy az áztatás, sajnos folyamatosan kell krémezni őket, akkor is ha ebben a forróságban nem esik jól.
Korábban Sana terméket vagy sima vazelint használtam (naponta esténként) - az Eucerin ezek előnyeit kombinálta.
Érzetre kellemes, összetevők barátságosak és valóban érződött, hogy egy hét után már nem kellett minden este kennem és reggelre beszívódott (a meleg ellenére is). Nem csodaszer, de működik, az ára miatt viszont 4-est adok.

2021. július 2.

Kolléganőmnek adtam tesztelésre: túlzott napozás (és fényvédelem hiánya) miatt kicserepesedett és kissé megégett ajkait kezelte vele és remek hasznát vette a mini kiszerelésnek, útközben és munkahelyen is kente, mivel színtelen így viselhető volt irodában is.
Neki erre a problémára csodaszer volt, helyrehozta 3 napon belül.

2021. július 2.

Trnd csomag keretében kaptam a terméket tesztelésre.
Az állaga igazán érdekes, valóban színtelen, szagtalan, áttetsző és nagyon sűrű, mint a vazelin. A hatása is hasonló, azaz lezárja a bőrt a további sérülés elől. Van benne méhviasz, ugyanakkor ásványi olaj is (amit már megtettek ellenségnek is és barátnak is).
Megvágott kézre valamint cipőbejáratás utáni feltölt lábfejre használtam, szigorúan csak éjszaka, mert nem visel el magán más terméket.
2 nap alatt javított a bőrön valamint a hámréteg is regenerálódott.
Alapdarab lehetne az otthoni patikában, de szerintem kissé magas az ára ehhez.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ