beauty.squirell

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

BcomBIO Tápláló Hidratáló Krém

BcomBIO Tápláló Hidratáló Krém
2019. november 25.

Nyáron éjszakai krémként használtam, ősszel pedig nappalra BB alá. Reggelre párnázott, sima arcbőrt kaptam, az illata és az állaga kellemes, külön jó hír, hogy a sejtjeim úgy jutottak cukorhoz/tápanyaghoz, hogy nem híztam tőle :) A parfümről sajnos nem találtam infót, hogy mennyire organikus, ezen túl barátságos az INCI, jó pont a légmentes tubus. Akinek fontos a minősített organikus származás, azoknak ez egy jó alternatíva lehet, korosztáklytól függetlenül.

BcomBIO Matt Hidratáló Fluid

BcomBIO Matt Hidratáló Fluid
2019. november 25.

Könnyed állagú, közepesen tartósan mattító (ez persze bőrtípustól függ) fluid, ami a melegben kifejezetten kellemesen viselkedett. Úgy mattít, hogy közben nem lesz sivatagosan száraz vagy természellenesen ragyogásmentes az arc. A növényi összetevők által táplál, a hyaluronsav is elég jó helyen szerepel az INCI-ben, azaz mindenképpen jó vétel akinek fontos az organikus származás. Külön plusz pont a légmentes tubus és az adagolója sem köpköd. Illatra édeskés növényi (a márka több termékére is érvényes ez).

BcomBIO Intim Tisztító Gél

BcomBIO Intim Tisztító Gél
2019. november 25.

Korábban nem használtam ilyen tipusú terméket, de nyáron hozzájutottam egy flakonhoz (barátnővel megosztottuk) és a legjobb alkalomnak gondoltam a meleg idő és a gyakoribb zuhanyzás miatt.
Kellemes, könnyen de kissé gyengén felhabzó sűrű gél, enyhe illattal (nem parfüm, inkább olyan natúr tej). Hetente többször használtam, a 100ml pár hete fogyott el, ezért sem írtam addig véleményt. Irritációt nem okozott, frissítő érzetet nyújtott. Ezt a plusz érzést jövő nyáron is be fogom vetni, mert pl. ha csak letusoltam egy ruhaváltás miatt, akkor az intim területet megmosva valóban tisztaságérzetet adott. Nekem az ára picit magas, de megvan az oka.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ