beautyby_Niki

Regisztráció dátuma: 2012. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maybelline Color Sensational High Shine Szájfény

Maybelline Color Sensational High Shine Szájfény
2013. július 24.

Végre sikerült megszereznem a király utcai DM-ben. A PINK SHOCK nevű árnyalat tulajdonosa lettem.
Legelső, amit elmondanék róla, hogy a tégelyben rikító pinknek tűnő szájfény felkenve alig látható színt ad. Én azért kicsit bíztam benne, hogy legalább közepesen erős fedése lesz :(
Mindenesetre nagyon kényelmes viselet, nem ragad és egy komplett ebédet kibírt hellyel-közzel.
És igen: valóban magasfényű szájfény.
Amit ígért, betartja, de ne számítsátok az extrém színű szájfények közé.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2013. március 12.

A L'oreal legjobb samponja. Az én hajam pont erre vágyott, mivel 5-ös középbarnából 7-es, 8-as közép szőke lettem és eléggé tönkre ment az amúgy is nagyon törékeny, száraz hajam.Ezzel a termékcsaláddal (minden tagját használom minden hajmosásnál) nagyon -nagyon selymes puha lett a hajam. Az amúgy hullámos hajamat fele annyi idő alatt sikerült szög egyenesre szárítanom! Gyönyörű fénye is van, ami meg aztán még kevésbé jellemző az én hajamra :)
A sampon tökéletesen kimosható, jól habzik és csak a sampon használat után is már érezhetően puhább a haj. Eddig használt samponjaim után még igen csak kellett balzsamozni. Szóval legszuperebb számomra! :) Akinek nagyon száraz haja van csak ezt szabadna használnia :)

Maybelline Eyestudio Quad Szemhéjpúder

Maybelline Eyestudio Quad Szemhéjpúder
2013. március 5.

Nekem a csillogós barna palettája volt meg, 2x is. A szineket nagyon imádtam, bár csak szemhájalapozó vagy lepúderezett szemhéjon voltak kellő ideig pigmentáltak és tartósak, anélkül sajnos nagyon gyenge volt.(zsíros szemhéjamon szinte minden szemfesték gyenge alap nélkül)
Másik negatívum, hogy mind a 2x darabokra tört. Be kell látni, biztos én is hibás voltam, mert mindenhová cipeltem a táskámban, de azért ennél mégiscsak tartósabbnak kéne lennie, de legalábbis masszívabbnak. :(

1 MÁRKA