Beautyoungabber

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2016. július 30.

A szép összetevői és vonzó ára miatt döntöttem úgy, hogy adok egy esélyt az alverde család eme termékének. Azt fontos leszögezni, ha vkinek problémája van egy adott krémmel, nem biztos, hogy másnak sem felel majd meg ( persze amelyekről hemzseg a negatív tapasztalat, csekély az esélye, hogy te leszel az akinek beválik ).
Ennek a krémnek az állaga, nem teszi lehetővé, hogy egy borsónyi adagot szépen eloszlass a bőrödön, mert ez egy koncentráltabb krém, nem egy súlycsoport a könnyen kezelhető vizes állagú esszenciákkal. Kezdetben nálam a borsónyi adag rengeteg, tömény, és fullasztó érzés volt a bőrömnek. Nagyon hamar kifényesedett tőle, mintha zsírosított volna is. Már ott tartottam, hogy félreteszem télre, de nagyon sajnáltam, hogy új nappali krém után kell néznem. Így addig kísérleteztem vele, míg kitapasztaltam, hogyan a legjobb a bőrömnek.
És a lényeg : nagyon kis (!) mennyiségben viszem fel több helyre az arcomon, majd oszlatom el. Így nem fullaszt és nem zsírosít, egész napi hidratálság pipa. Az állaga és a kissé ragacsos érzet miatt kap 4*-ot.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. április 28.

A krém Incije nagyon szép, a bőröm érzékeny,száraz és hidratálásra szorul, anélkül , hogy elnehezítené egy zsíros krém és kipattognék tőle. Ezeknek a feltételeknek meg is felel.
Pozitívumok : egyáltalán nem zsírosítja a bőrt, bármilyen bőrtípussal rendelkezel kárt egész biztosan nem tesz. Hidratál, ezt érezni és látni is, eltűntek a száraz foltok az arcomon mióta használom, viszont a száraz bőrömnek télen ez édeskevés, így tavasszal, nyáron ajánlanám. Alapozás előtt is nyugodtan lehet használni, mert nagyon gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Azt ígéri, ellenállóvá tesz a szennyeződések ellen, ezt csak megerősíteni tudom, mert mióta használom, sokkal de sokkal kevesebb a pattanás is, de ha elő is jön 1-2, gyorsabban el is múlnak. A bőrtónusom is egységesebb, így egyre bátrabban tartok sminkmentes napokat.
Negatívum : hogy a bőrt kisimítaná és az apróbb ráncokat eltüntetné, nem mondanám. Végülis nem erre hivatott, ennél léteznek arra a célre koncentráltabb krémek is.
Emiatt az 1 negatívum miatt nem vonnék le az 5 csillagból max fél pontot, viszont annyit nem lehet , a 4 pedig kevés ehhez a szuper krémhez, szóval jár az 5.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. december 17.

- Szerintem sokakkal ellentétben nincs nagymamás illata a krémnek, legalábbis nem ez az első illat ami beugrik róla, inkább orchideás púderes illathoz hasonlítanám.
- Tartós akárcsak egy káros anyagokkal teletömött alapozó, mégsem tartalmaz semmi ártalmasat a bőrnek, sőt, hidratál, kisimítja a bőrt, életet ad neki. 6-7 óra elteltével minimális újrapúderezést igényel, de nem várhatjuk el, hogy abszolút ne fényesedjen ki és mellé még ne is szárítsa a bőrt, vagy ez vagy az bekövetkezik ! Ez a tartósságából nem von le, a helyén marad aminek kell, a fényesedés se zavar mindenkit.
- A 21-es árnyalat számomra így télen tökéletes. Az örök vita : sokaknak a legnagyobb problémája hogy "látszik rajtuk hogy van smink". Erre csak annyit tudok mondani, azért használsz sminket hogy fedjen, hogy szép legyen a bőröd összképe, kinek a szeme alatti karikák, kinek a pattanások, kinek a foltok, kinek a pirosodások miatt, de a cél 1 .
- Rettentő soktényezős dolog az, kinek mennyire látszik, hogy van rajta alapozó. Én nem pontoznám le ezt a BB krémet azért mert nem láthatatlan, ha az lenne, szükséged se lenne rá. Viszont megfelelő hidratáló krémmel, és BB mennyiség eloszlatásával igenis lehet lehelletvékony mégis tökéletes az összkép!
- Semmi kivetnivalót nem találtam benne, ez maximum nyáron változhat , ha majd az árnyalatváltás problémáival kell szembenéznem. Megérdemli az 5*-ot.