Becky

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2021. április 16.

Az 53-as Coffee brown szint vettem. A hajam nagyon puha és csillogó lett. Nem szárított balzsam nélkül sem. A színe lemosás után viszont inkább egy mahagóni vörös lett. Szép szin de én nem igazán ezt akartam. Többszöri hajmosásnál foltosra kopott sajnos és vannak részek ahol, viszont kb ki se jött. Ősz hajszálak fedésében gyenge, mert valami nagyon csúnya matt rozsadvörös lett az eredmény.

PomPom Prémium Shea Vaj Jojoba Olajjal

PomPom Prémium Shea Vaj Jojoba Olajjal
2021. április 14.

Én nagyon szeretem. Alapvetően férjemnek vettem a téli hónapokra kézápolásra, de mikor megszimatoltam úgy éreztem nekem is ki kell próbálni. 😁sokáig megmarad az illata. Arcmasszírozáshoz szeretem használni, de csak estére mert hagy maga után egy darabig pici zsíros/olajos érzést, de reggelre iszonyat puha lesz az arcom. Lábápolásra is remekül helyt állt. Állaga talán picit szemcsés, de a kéz melege közt gyorsan oldódik. Én csak ajánlani tudom

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2017. július 25.

7.13 as sötét bézsszökét hasznàltam. A szine olyan lett mint a dobozon. Könnyü felvinni, viszont egy doboz nem volt elég ebböl, a hajam felvette rendesen. Sajnos ösz haj fedése gyenge nagyon. 😞lehet hosszabb ideig kell rajta hagyni.Nem roncsolta a hajam. Nincs büdös illata. Ha jòl fedné az ösz hajszàlakat, amiböl nincs is sok, tökéletes lenne, mint festék.