Beechin

Regisztráció dátuma: 2019. július 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. szeptember 26.

Teljesen rendben van. Ha túl közel viszem fel a szememben a (gondolom párolgó alkohol) csípi a szemem, pedig nem is ér direktbe hozzá. Egyénként viszont friss, üde, hidratált érzetet hagy maga után, pattanásokkal nem segít, de igazából nem is erre hirdeti magát. Azt vettem észre, hogy nem kell vastagon kenni a hatáshoz, ehhez mérten sokáig elég. Lemosni könnyű az esetleg rajta maradt darabokat, és én imádom az érzést, ahogy lehúzom a bőrömről.
Valószínűleg, ha elfogy, kipróbálok valami mást is, de ez nem azt jelenti, hogy rossz termék lenne, meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

Derma E Vitamin E 12,000 IU Cream

Derma E Vitamin E 12,000 IU Cream
2019. szeptember 13.

Pillanatok alatt beszivodik, egesz keves is eleg belole. Nagyon szep osszetevoi vannak, es a marka kornyezetbarat, vegan, cruelty-free. Viszont olyan elviselhetetlenul budos, hogy kohogni kezdek tole, raadasul a szaga percekkel a felvitel utan is rajta marad a kezemen es az arcomon. Ha nem lenne a szaha, 5 csillagot kapna.

Avon Planet SPA Caribbean Escape Luxus Fürdőelixír

Avon Planet SPA Caribbean Escape Luxus Fürdőelixír
2019. szeptember 4.

Nagyon szeretek kádban fürödni, és karácsonyra kaptam az avon planet spa fürdő termékeiből. Az illatuk fantasztikus, és egész idő alatt( 1-2 óra) megmarad a víznek ez a nyugtató illata. Különösebben nem érzem, hogy hidratálna, viszont nagyon puha selymes a bőröm a víz alatt, mikor belerakom a terméket.