beeeszti

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2017. április 20.

Nagyon megörültem ennek a terméknek, mivel sok jót hallottam már a mandulasavról és nagyon szerettem volna már kipróbálni, így BHA-val kombinálva meg pláne (mivel az eddig próbált BHA-s termékek csalódást okoztak, hiába kéne bőrtípus szerint működnie). Kicsit impulzusszerű vásárlás volt, azt hiszem, hogy ez leginkább annak köszönhető, hogy az évek alatt annyira sok segítséget kaptam a bőrápolási rutinom fejlesztéséhez itt a különböző posztok passzív olvasgatása során, hogy kialakult bennem egy szinte "vakbizalom" minden iránt, amihez közötök van:)
De akkor magáról a termékről: Ahogy már előttem is írták, jó kis semleges állaga/illata van a folyadéknak, secperc beszívódik és gond nélkül lehet rá krémezni stb. Nekem alapvetően normál-kombinált bőröm van, havonta párszor, hormonális alapon hajlamos egyszerre hámlóan száraz és olajos-gyulladt pattanásos lenni (főleg az állvonalon). Amikor elkezdtem használni a cheer up-ot, pont egy ilyen időszakban voltam. A legszembetűnőbb hatás nekem az első pár napban az volt, ahogy nagyon hamar kiegyensúlyozta a bőröm. A szorgalmas hidratálás ellenére is megmaradt száraz foltjaim eltűntek, és a zsírosabb részeken is nagyon sokat segített. A kialakulóban lévő pattanásaim is kevésbé gyulladtak be, illetve gyorsabban is gyógyultak, mint egyébként. Azt egyébként nem mondhatom, hogy amióta használom, nem jött ki új pattanás, de tényleg sokkal-sokkal kezelhetőbbek és szépen gyógyulnak (nekem az államon lévők különösen makacsok és mélyek szoktak lenni, hetekig vöröslenek, fájnak stb., ezt sikerült pár napra lecsökkenteni). Most így, majdnem három hét után egyértelműen kijelenthetem, hogy sokkal szebb a bőröm, puha és selymes, legszívesebben tapogatnám folyton, remélem hosszabb távon is így marad. Most egyébként úgy látom, hogy a bőröm nyugodtabb időszakában elég kétnaponta használnom, valahogy a napi használatot minden hámlasztóval picit túl soknak érzem. Összességében szuper termék, köszönöm és gratula hozzá!

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2016. december 16.

+1 rajongója vagyok ennek a terméknek!! Sokadjára rendelem már újra, sőt, mostanában már tízesével szoktuk kolléganőkkel/barátnőkkel együtt, mivel mindenki kérdezi, mivel húzom a cicás tusvonalat. Szuper tartós, nap végére épp hogy megfakul egy picit, és szerintem nagyon szép vonalat lehet vele húzni. Persze a cicafarkat talán egy picit nehezebb meghúzni talán ezzel, mint egy jó lendületes, ecsetes tussal, de ezen viszont szerintem sokkal könnyebb javítgatni, én korrektorral szoktam "élesíteni" a farkincán egy ferde lapos ecsetke segítségével. Szinte minden nap ezt használom, ezzel vagyok meg a leghamarabb, és még szemhéjpúder felett is egész szépen fog! Nagyon megéri az árát és ahogy már előttem is írták, ha beszáradna, a filces hegyét könnyen ki lehet húzni és fordítva visszatenni, így újra használható. Nekem még az is segít, ha fejjel lefelé tárolom.

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette
2016. december 6.

Nekem ez a tökéletes alap paletta, majdnem minden nap használom. A majdnem láthatatlan szemforma-kiemeléstől, árnyékolástól kezdve a hangsúlyosabb nude sminkekig mindenhez tökéletes. Ha élénk színű, vagy csillámos szemhéjpúdereket használok, akkor is ezzel kezdem, mert matt, és remek alapot, keretet ad. Külön öröm, hogy négyesével csoportokba vannak állítva a színek, így nagyon gondolkodni sem kell, hogy mit mivel, csak a hideg vagy meleg színek irányába kell dönteni. Én is használom a középső, taupe árnyalatot kontúrozásra, mivel nagyon világos a bőröm, ezért nehezen találok elég hideg kontúrszínt, de ez tökéletes. A színeket könnyű satírozni, szerintem még kevés gyakorlattal is, és rajtam alap nélkül is egész nap bírják, pici fakulással. Szerintem a szemhéjpúderek mennyisége és minősége miatt is abszolút megéri az árát, úgyhogy aki hasonló univerzális palettát keres, és van módja beszerezni, mindenképpen ajánlom!