beeleaf

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. június 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. május 18.

Csatlakozom a jó véleményekhez, remek kis kence. Az ára nekem kicsit soknak tűnt az adaghoz képest, de nem fogy olyan gyorsan mint gondoltam. Zsíros, pattanásokra hajlamos, de vízhiányos bőrömre baromni nehéz volt olyan állagú dolgot venni amitől nem lesz még zsírosabb, de ez a zselé fantasztikusan működik. Felfrissíti az arcom, nagyon finom az illata, és nem hagy maga után semmilyen zsíros érzést. Biztos újraveszem még.

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2019. május 18.

Több csomagot is elhasználtam belőle, ez az egyetlen dolog ami működik a pattanásaim ellen. Nagyon magas elvárásaim voltak mikor először megvettem, a sok jó netes vélemény miatt, és bizony féltem, hogy csalódás lesz. Szerencsére beváltotta az ígéreteket, a mély, hormonális, cisztás patikkal is tud mit kezdeni ha időben rárakom. Kell neki ilyenkor 3-4 nap, de az eddigi több hetes szenvedéshez képest ez már semmi. A gyulladásokat is leviszi, a kisebb pattanásokkal pedig akár egy éjszaka alatt elbánik. Biztosan újraveszem még, mert nekem remekül bevált.
Nem a legolcsóbb, de legalább használ. :)

Aromax Ligetszépe Olaj

Aromax Ligetszépe Olaj
2018. október 10.

Nagyon jó olaj, segít a gyulladásokon, és jól halványítja a régebbi hegeket is. Nem okoz irritációt és pattanásokat sem. :) Az állaga tűrhető, elég belőle nagyon kevés. Nehezebben szívódik fel, ezért szoktam vele várni egy fél órát, nehogy a párnahuzaton végezze. A szaga iszonyatos engem kutyanyálra emlékeztet, de remélem idővel ezt is megszokom. Ár-érték arányban egy kiváló termék.