Bella_Vita89

Regisztráció dátuma: 2012. október 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Miyo Color Shock Mascara

Miyo Color Shock Mascara
2016. március 22.

Több MIYO terméket is rendeltem (azokhoz is odaírtam a véleményem). Többek közt ezt is nagyon vártam, mert már régóta szerettem volna egy élénk lila színű spirált. Kicsit féltem, mert egyszer rendeltem online lilát és hát nem igazán volt élénk. Na de ez!!! Tényleg olyan, mint a fotón. Ultra élénk lila. Nagyon-nagyon örülök, hogy rátaláltam. Aki elektric lilát akar, az ebben szerintem nem fog csalódni (feltételezem, hogy a többi is ilyen élénk). Igaz, hogy nem vízállóként hirdetik, de nekem abszolút úgy viselkedik, mint egy vízálló spirál. Nem morzsolódott és vízálló lemosóval jött le. Nagyon szép élénk és jó minőségű. Olyan puha szilikonos a keféje. Must have termék nálam :-) Szerintem a türkizt is be fogom kockáztatni, mert annyira szép.

Miyo Lash Conditioner

Miyo Lash Conditioner
2016. március 22.

Több áttetsző gélt is kipróbáltam már és féltem, hogy nehogy csípjen. Nagyon örültem, mert éjszaka is rajta hagytam és semmi probléma nem volt. Szóval csinálja a dolgát, az átlagoshoz képest nagyobb a kiszerelése és nekem nagyon baráti az ára. Szemöldökre is használom. Szerintem egy nagyon jó termék, szóval akinek ilyenre van szükséges én csak ajánlani tudom.

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil
2016. március 22.

Meglepődtem, hogy mennyire fehér. Krémes, mégis szép a szemen. Szerintem alapnak is tök jó, bár még nem próbáltam. Szemöldök alá, szemtőbe, szemkihúzásra nagyon-nagyon bevált nekem. Puha, jól hegyezhető, nagyon intenzív fehér. Baráti ára van és abszolút jó minőségű. A fekete változata is tökéletesen bevált.