Bellaaa1999

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó
2019. június 7.

Nemrég vettem meg, nem használom régóta. Érzékeny bőröm van, ezért általában a micellás vizek ki szokták picit szárítani, húzódik utánuk a bőröm. Ezt szeretem használni nagyon, mert egyáltalán nem érzek húzódást az arcomon, könnyen és kellemesen el lehet távolítani a sminket vele, plusz pont, hogy nincs illatosítva. Eddig szeretem! :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. május 2.

Jó kis termék, csak szerintem tudni kell használni. Könnyű túlzásba esni vele, és nagy összeragadt pillákat csinálni, viszont ha óvatosan bánunk vele, nagyon szép, különálló, hosszú pillákat is lehet festeni :) nagyon fekete, nagyon szép hatás érhető el vele, nap végére kicsit ugyan elkezd peregni, de ár-érték arányban tökéletes

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2019. május 2.

Nagyon édes, erős illata van, nálam elég 1 fújás is. Szerintem tartós, hiszen ha reggel befújom vele magam, este fürdéskor érzem a felszálló illatát amikor mosom le magamról + másnap a ruhámon is, ahova rákerült. Aki nem érzi, szerintem csak hozzászokott az illatához a nap folyamán, úgy én se feltétlen érzem, amikor a bőröm megszagolom :)
Nem feltétlen egy elegáns illat, inkább csak olyan tömény édes "egynek elmegy" fajta, amivel könnyű túlzásba esni :)