Bellaaa1999

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cacharel Anais Anais Premier Delice

Cacharel Anais Anais Premier Delice
2020. március 21.

Az első parfümöm, amit rendszeresen használok. Eddig csak hirtelen fellángolásaim voltak egy-egy parfüm iránt, pár hétig használtam, aztá elfeledkeztem róluk. Őt lassan 1 éve rendszeresen használom és nem untam meg, bár nem lett A nagybetűs Parfüm - azt még keresem :) Ettől függetlenül imádom, nagyon kellemes édes (nem túl édes, émelyítő), gyümölcsös, mégis friss illat.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2020. március 21.

Legjobb szempillaspirálom ever, évek óta nem veszek másikat, csak ezt használom. Amikor már kevés van benne, de még lehet használni, odaadom édesanyámnak, mert ő úgy szereti, amikor már kevés festéket vesz fel - így én bonthatok újat. Csodálatosan fest, szétválasztja a pillákat, nem ragad össze csomókban, teljesen természetes hatása lesz (volt, hogy megkérdezték, ki van-e festve a szempillám, vagy alapból ennyire szép hosszú). Szóval olcsó is, és minden szemponból tökéletes, csak ajánlani tudom!!

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet
2020. március 21.

Elsőre kissé talán émelyítő, nagyon édes, de utána kellemes illata lesz. Viszonylag tartós is, ár-érték arányban 10/10 :) Ettől talán csak a gránátalmás illatú a jobb, azt semmi nem veri le, örök kedvenc.