Bellz95

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Matrix Total Results Sleek Simító Sampon

Matrix Total Results Sleek Simító Sampon
2021. március 25.

Balzsamjával együtt használom. Nagyon sokat vártam tőle, de végül nem estem hasra a hatásától. Nekem semmi különöset nem tett, bár hál istennek jó egészségnek örvend a hajam. Az illata nem tartós, engem zsírosít, viszont jól tisztít. Simító hatást sajnos nem vettem észre. De bízom a Matrixban, ha ez elfogy tovább fogok kísérletezni egy másik termékcsaláddal. :)

Update:
3 hónap használat után jöttem felpontozni. A valaha volt legjobb samponom és balzsamom, nagyon szép a hajam tőle. Igazán akkor jöttem rá, hogy milyen jó kis termék, amikor mással mostam hajat. Ki fogok próbálni mást is, de ezzel belopta magáta a Matrix a szívembe. 😊

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner
2021. március 25.

Samponjával együtt használom. Nagyon sokat vártam tőle, de végül nem estem hasra a hatásától. Nekem semmi különöset nem tett, bár hál istennek jó egészségnek örvend a hajam. Az illata nem tartós, engem zsírosít, viszont jól tisztít. De bízom a Matrixban, ha ez elfogy tovább fogok kísérletezni egy másik termékcsaláddal. :)

Update:

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2021. március 25.

Update: Sokszor próbálkoztam mással, mert izzadós vagyok amit teljesen ez sem szüntet meg. De mindig ehhez térek vissza. Örök kedvenc. 😊

A kedvenc Roll on-om. Az illata tényleg erős, de én épp ezt szeretem benne. Azt az igazi púderes Borotalco illatot ❤️