Belstaff

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2018. május 13.

A korom erositok kozott meg az egyik legjobb de sajnos nalam 24 ora utan feladja. Egyben tudom lehuzni a kormeimrol neha mar felkenes utan nehany oraval, a szaga irtozatos.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. május 13.

Sajnos tobber iger mint amit tud, pedig mar nagyon remenykedtem, hogy megtalalom eletem hidratalojat. Fogalmam sincs, hogy mire jo ez a termek mert nekem nem jott be egyaltalan, pedig az itteni es egyeb ineternetes forrasok velemenyei alapjan rendeltem meg amik azt igertek, hogy a borfelszin egyenletes lesz tole stb.Sajnos NEM! Nem tudom meg mire fogom elhasznalni mert ki is fenyesiti a bort, alapozot eselytelen rarakni talan a paromnak bevalik, neki mas tipusu a bore.
A csomagolasra adok egy csillagot egy masikat meg a pontos, gyors es kommunikativ szallitasra.
4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. május 13.

4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.