Beluga99

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary Coverage Foundation

The Ordinary Coverage Foundation
2018. január 6.

Nem rossz alapozó de vannak hibái amik miatt nekem nem lesz újravevős de attól függetlenül másoknak talán érdemes lehet kipróbálni, nemtudom. Szóval, először is a natural undertone igazából sárga. Nem tudom milyen lehet a yellow undertone ha ez ennyire narancssárga, szóval ha nem vagy nagyon sárga akkor csakis a pink undertone jöhet számításba, a sárgásat meg tényleg nem értem kinek lehet hasznos, a natural még a legsárgább ázsiaira is elég szerintem. A második ami nem tetszik hogy nagyon beleül a pórusaimba és a bőrhibáimba amiből van bőven. Először nem voltam biztos abban hogy ez most az én hibám vagy az alapozóé, szóval először vettem egy pupa primer bb krémet, de azzal együtt használva se volt jó, aztán gondoltam talán a szivacsom miatt van, szóval óvatosan felapplikáltam a kezemmel és a hiba maradt ugyanez. Persze ha csak nagyon finom réteget viszek fel akkor elfogadható a hétköznapokra, de ha full coverage-t szeretnék akkor nem hordható a végeredmény. Szóval engem nem győzött meg, tökéletes bőrüeknek talán megfelelően terül de nekik minek coverage foundation? :D

Catrin Natural 100 Mineral Sun Kill SPF46

Catrin Natural 100 Mineral Sun Kill SPF46
2017. szeptember 16.

Egyik kedvenc fényvédőm mert két legyet ütök vele egy csapásra; nemcsak hogy uv védelemmel lát el de még szépen fixálja és mattítja is az alapozómat/bb krémemet.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2017. szeptember 16.

Egy nagyon remek, könnyű hidratáló. Az acnéra hajlamos, kombinált bőrömnek nagyon jól esik, kellemesen hidratál anélkül hogy eltömítené a pórusaimat. Mindenképpen újraveszem!