Bendőke

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Catrice The.Dewy.Routine. Foundation & Primer Brush

Catrice The.Dewy.Routine. Foundation & Primer Brush
2018. július 23.

A Catrice ecseteli egyre különlegesebbek. Már vadászom a limitált kiadások után, mert jó minőségűek! Én ezt csak simán púderhez használom. Egy egy darab nagyon meg tud lepni mennyire jó és ötletes. Szerezzétek be :)

Physicians Formula Mineral Wear ABC Cushion Bőrtökéletesítő Alapozó

Physicians Formula Mineral Wear ABC Cushion Bőrtökéletesítő Alapozó
2018. január 6.

Hát persze hogy jött velem haza, hát persze hogy nem állt szándékomban megvenni már csak az ára miatt sem. De! Ha száraz a bőröd, és érettebb akkor remek, most hogy száradok mint egy múmia, jó választás volt. Kaptam egy egységes bőrképet, a fedése nem a legjobb de a mindennapokra nekem jó. Könnyen bedobálható a táskába, ilyen csomagolást nem mindennap látok. Van benne szivacs, bár nem tudom meddig lesz elég. A belső részét meg lehet fordítani - az alapozót tartalmazó szivacsos részt - ha úgy tűnne hogy fogyna el a termék. Vissza adta a hitemet hogy talán még tudok kenni valamit a képemre, minden bizonnyal újra veszem. Még ha ennyi is az ára. Napközben nem a legtartósabb, de könnyen újra tudom gyorsan igazítani a fejem vele. Kompakt darab ráadásul masszív is, egy jól használható tükörrel. Szerintem zsírosabb bőrűeknek szerintem gyorsan átfényesedne. Ajánlani tudom! Öt csillag!

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. augusztus 16.

Ahogy telik felettem az idő, egyre több mindenről szokom le. Nem használok már alapozót, nem használok pirosítót, hogy bejött a nyár nincs már szempillaspirál sem a szememen, szemhéjpúdert már ezer éve nem használok. De mégis kíváncsian tettem a kosaramba a K-lips-et, kuponnal megéri az árát még ha áll is egy évet a szekrényemben legfeljebb odaadom valakinek. Természetes árnyalatot emeltem le a polcról, - bár megjegyzem most már nálunk is vadászni kell ezeket a rúzsokat - na jött velem a Neutral Beauty. Felkentem szép egyenletesre száradt, még csak nem is feltűnő a számon, természetes, egyenletesen kopik. A szájkontúr ceruzát külön használom egyben nem, nekem az nem megy. Nagyon elégedett vagyok, teljesen vállalható természetes szín. Egy színt még kipróbáltam de nekem a rózsaszín tónusok nem jönnek be, mert össze húzzák a szám picire, olyan "csücsöri" vagyok tőlük, de ez az egy szín igen nagyon betalált. Megmarad használom, ez az egy amit jóformán a festetlen képemre használok mert annyira natúr hogy már nem is látszik, de mégis van valami rajtam :) A többit nem veszem meg a színei miatt úgy sem. Szeretem nagyon. Kap egy 5-öst a használhatósága miatt!