Best of Beauty 2019

Beni1234

Regisztráció dátuma: 2011. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. augusztus 11.

Két hete rendeltem, kb minden másnap használom, és tegnapra sajnos fájó, gyulladt csomók lettek az amúgy pattanástalan bőrömön. Ha lenne mínusz, azt adnék. 😔

Artistry Hydra-V Frissítő Arclemosó Hab

Artistry Hydra-V Frissítő Arclemosó Hab
2017. február 4.

Pár napja kezdtem használni. Icipicit habosítok a tenyeremen, és úgy mosom le vele az arcom. Meglepően finom és puha a bőröm utána. Az illata friss és nőies, kellemes. Utána a tonikkal is áttörlöm az arcomat, de ekkorra már tiszta, nem látszik semmi a vattakorongon. Valóban hidratál, egyszer sem húzódott tőle a bőröm. Inkább lágy és telt, komfortos érzés.
Amire nem számítottam, az egyik, hogy kisebbek lettek a pórusaim. Komolyan, erre álmomban sem gondoltam volna. A másik meglepetés, hogy az arcomon évek óta van egy megpattant hajszál ér, amit minden nap korrektorral fedek el. Ma vettem észre, hogy alig látszik.... Oké, hogy gleccservíz meg ásványi anyagok meg gojiberry, de tényleg meglepődtem... Csak egy finom lemosót vártam, de ez sokkal többet ad, hisz már pár nap alatt erősebbek lettek a hajszál erek a bőrömben, ami számomra azt jelenti, hogy erősíti és táplálja a bőrt! Ez egy igen ígéretes kezdet! 😊

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. január 31.

Minden csillagot megérdemel!!! Nagyon gyorsan növő, nagyon ősz hajam van, amit sötétbarnára festek évek óta (henna+indigó). Ez azt eredményezi, hogy festés után két héttel már trükközni kell, hogy ne látsszon a lenövés. Ezzel viszont tökéletesen el tudom fedni, kb. 2 perces procedúrával. Oké, ragad, és van hogy két hajmosás között többször kell fújni, de reggeltől estig biztosan fennmarad, és nem kell takargatni a lenövésemet. Nagy-nagy like, bevásárolok, nehogy bármikor is kifogyjak belőle☺️