Benitah

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Quenching Mineral Mask

Vichy Quenching Mineral Mask
2017. szeptember 11.

Nem tartottam szerencsésnek a tasakos kiszerelést, ezért beruháztam a maszkokra teljes valójukban. Imádom mindegyiket!

Vichy Hámlasztó Maszk A Ragyogó Arcbőrért

Vichy Hámlasztó Maszk A Ragyogó Arcbőrért
2017. szeptember 11.

Upate: Jelenleg Magyarországon csak kis tasakos kiszerelésben kapható. Külföldről már 15 euróért megrendelhető, mind a három féle maszkot így szereztem be.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Pihe puha utána a bőröm, nem csípte egyáltalán az érzékeny bőrömet. Az illata is nagyon tetszik. Két kis tasak tartalmát áttöltöttem egy tégelybe mert nem jön be ez a tasakos verzió. Így kb 5-6 használatra volt elég. Külföldi reklámokban láttam, hogy ott tégelyben kapható mint az arckrémek. Sokkal jobban örülnék itthon is egy tégelyes terméknek. 6ml-ért sokallom az 1000 ft-ot. Az ár és kiszerelés miatt adok csak 4 csillagot.

Vichy Pórustisztító Maszk

Vichy Pórustisztító Maszk