BenkeFanni

Regisztráció dátuma: 2018. október 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cien Babasampon

Cien Babasampon
2019. október 22.

Olyan sampont kerestem amiben tényleg semmi nincs, se szulfát, se egyéb felesleges összetevő, így esett rá a választásom.
Nagyon göndör hajam van, emiatt pedig elég száraz is. Mióta ezzel a samponnal mosom a hajam, sokkal kezelhetőbb és ritkábban is kell mosnom. Heti egyszer mosom meg, kétszer samponozok. Az elsőnél alig habzik, a másodiknál már jó. Nincs az az érzés, mint a legtöbb samponnál. Nem gyalulja úgy le a fejbőrt. Nem lesz teljesen "tiszta", de a fejbőrön maradt kis olajszerű réteg miatt lassabban zsírosodik. Később nem fog tocsogni a fejbőr a zsírban. Az egész olyan egészséges lesz. Ár érték arányban is szuper. Már a harmadik flakonomnál járok. Ha egyszer szülök egy babát, nála is tuti ezt fogom használni. :)

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. október 22.

Én ezt nagyon szeretem mint "nem kiöblítendő balzsam". Jobb balzsam és pakolás is van. De azok a Hair foodok, amiket próbáltam ebben verhetetlenek. Nagyon göndör hajam van, szuperül használható rajta, mivel nem nehezíti el a fürtöket és hidratáló hatása is jó. A kedvencem a makadámdiós.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. október 22.

Én ezt nagyon szeretem mint "nem kiöblítendő balzsam". Jobb balzsam és pakolás is van. De azok a Hair foodok, amiket próbáltam ebben verhetetlenek. Nagyon göndör hajam van, szuperül használható rajta, mivel nem nehezíti el a fürtöket és hidratáló hatása is szuper.